Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem érzem azt, hogy...

Miért nem érzem azt, hogy romlik az ország és a gazdaság, és hogy egyre rosszabbul élünk?

Figyelt kérdés
Annyira sokan azt mondják hogy minden romlik, minden rosszabb lesz, én viszont azt érzem hogy egyre jobb. Nem azt mondom hogy sokkal jobb, de jobb. Na meg ha valóban lenne legitimitása hogy a Fidesz csak, vagy a statisztikákat kozmetikázza, és ezért látom hogy minden jobb, akkor miért nem tapasztalom ennek az ellenkezőjét én, és még az az 50% feletti szavazó tábor, aki a Fideszre szavaz minden nagyobb, országos szintű választáson? Lehet hogy ebben lehet mérni a jólétet, hogy egyre nől a Fidesz támogatottsága, mert csak "azok" élnek jól akik a Fideszre szavaznak?

2020. jan. 29. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
44%

Felnőtt, nagyvállalkozásnál dolgozó férfi vagyok jó egészségügyi állapottal.


Ebből következik, hogy gazdaságilag biztosítva vagyok, de közben ha romlanak a diákok eredményei, nő a pedagógushiány, ahogyan az egészségügyben is egyre több osztály zár be, nagy a fluktuáció és a várólisták stb. stb. akkor rendszerszinten akkor is kimerem jelenteni, hogy romlás van, ha egyébként nem vagyok annak elszenvedője.


"Lehet hogy ebben lehet mérni a jólétet, hogy egyre nől a Fidesz támogatottsága, mert csak "azok" élnek jól akik a Fideszre szavaznak?"


Az önkormányzati választás eredményeiből kiindulva a legnagyobb GDP-t termelő régiók ellenzékivé váltak néhány kivételtől eltekintve. Miközben vidéken, ahol a legrosszabb az életszínvonal, ott a fidesz szokott nyerni fölényesen. Szóval akárhogy nézem, ez az elgondolásod egyszerűen nem állja meg a helyét.

2020. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:

HAZUDSZ! Pedagógusokból ugyannyi van mint 2010-ben is volt, körülbelül egyedül a gyerkek tünetek el, a problémát ez okozza. A magyar oktatás egyre jobb eredményeket ér el világviszonylatban is.


Teljesen felesleges hogy kik termelnek nagyobb GDP-t, mivel több országban, még a fejlettebb országokban is, a nagyvárosokban az ellenzék van többségben. A falvak állapotáról pedig látom nincs sok képed, segítek!!! Nem mind cigány falu.

2020. jan. 30. 10:36
 43/69 A kérdező kommentje:
És kevesebb orvos, pedagógus, de ápoló is megy ki.
2020. jan. 30. 10:37
 44/69 anonim ***** válasza:
54%
Segítek. Lehet azért nem érzed, mert már rég kimentél külföldre. Sehol nem írod, hogy magyarországi volnál. Ez mindent megmagyarázna.
2020. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
Jajj most kezdjünk vádaskodni. De egyébként abban igazad van, hogy az oldal 90% már kint él külföldön, de nem csak ennek az oldalnak hanem az interneten élősködő ellenzéki trollok 90% már kint van. Ha felhúzza őket valaki, akkor el is mondják. Csak nem tudom miért hiszik azt hogy a helyzet 10 éve változatlan! De jó ha ott megtalálták a helyük, itt nem legyenek boldogok...!
2020. jan. 30. 11:22
 46/69 anonim ***** válasza:
59%

"Pedagógusokból ugyannyi van mint 2010-ben is volt, körülbelül egyedül a gyerkek tünetek el, a problémát ez okozza."


Tehát azt mondod, hogy ugyanannyi tanár van, emellett kevesebb gyerek, ergo csökken az egy tanárra jutó gyerekek száma, mégis növelni kellett a pedagógusok kötelező óraszámát, ami mellett a PISA eredményeink is jelentősen romlottak.


A véleményed nincs összhangban a valósággal.


"Teljesen felesleges hogy kik termelnek nagyobb GDP-t, mivel több országban, még a fejlettebb országokban is, a nagyvárosokban az ellenzék van többségben"


Azt mondtad, hogy csak azok élnek jól, akik a Fideszre szavaznak. Bemutattam, hogy ahol jól élnek az emberek, ott pont az ellenzék az erősebb, és ahol pedig rosszabbul élnek, ott meg a fidesz. Ha ennyire sért a valóság, esetleg megfontoltabb véleményt kellene formálni.


"A falvak állapotáról pedig látom nincs sok képed, segítek!!! Nem mind cigány falu."


Nem kell cigányoznod, szóval sem utaltam erre. Egyetemes igazság Magyarországon és a legtöbb országban is, hogy a vidék kisebb életszínvonalt képvisel. Ez nem egy pozitív dolog, de kár rajta vitatkozni.

2020. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
43%

"Egyébként az Európai parlamenti választásokon 54-53 százalékot kaptak"


Tehát figyelmen kívül hagyod a kérdés lényegi részét miszerint országgyűlési választáson hol ért el 50% feletti eredményt?

Tehát a 2/3 instant hazugság, az hogy az ország 2/3 a mögöttük áll pedig brutális ferdítés.


A választáson megjelentek fele se! szavazott rájuk.

EU választás pedig mindig is érdektelen volt a lakosság körében így akit nem közpénzből fuvaroztak az jó eséllyel a rabszolga törvény következtében túlmunkázott.


Gyenge propaganda troll vagy még krumplit se érdemelsz...

2020. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:

Mindenhol munkaerő lhiány van, és gyermek hiány is ez meglátszik az oktatásban is. Én csupán azt mondtam, hogy a tanárok nem mentek ki, hanem ugyannyian vannak mint 2010-ben vagyis a helyzet nem olyan rossz mint ahogyan az ellenzék azt lefesti. A te véleményed nincs összhangban a valósággal. De ha most gondot jelent az, hogy nincs elég tanár, milyen volt Gyurcsány idejében? De legalább sokkal nagyobb tudást ad a magyar oktatás, sokkal eredményesebb is. [link]


"Azt mondtad, hogy csak azok élnek jól, akik a Fideszre szavaznak. Bemutattam, hogy ahol jól élnek az emberek, ott pont az ellenzék az erősebb, és ahol pedig rosszabbul élnek, ott meg a fidesz. Ha ennyire sért a valóság, esetleg megfontoltabb véleményt kellene formálni."


Te úgy látom semmi íroniát nem tudsz érezni. De ha az én esznefuttatasom követed, akkor a falvakban élnek jól az emberek, vagyis nem feleslegesek, és nem rossz a helyzet a falvakban. A Fideszre amúgy is legtöbb helyen és egész országot tekintve is magas számmal szavaztak, az a egyetlen gond, hogy nem vették túl komolyan az ellenzéki összefogást, amelynek ha a politikai perverzségét leszámítjuk, igenis egy jó lépés volt.


"Nem kell cigányoznod, szóval sem utaltam erre. Egyetemes igazság Magyarországon és a legtöbb országban is, hogy a vidék kisebb életszínvonalt képvisel. Ez nem egy pozitív dolog, de kár rajta vitatkozni."


Milyen szerencse hogy Magyarországon kiemelkedően jól megy a vidék fejlesztése, örülgetsz hogy egy ilyen országban élsz. [link]

2020. jan. 30. 12:30
 49/69 anonim ***** válasza:

jézusom te a mandinert linkeled mint forrás? :D


Prostisrácok, okádorigó, m1, mandíner


NEM! ez nem a média minőségi rangsora. ez a vesztett sajtóperek amikor hazudtak, mint rogán tonci akinek a kormányoldalon hónapokig kint kell tartania a bejegyzést hazudtak a választóknak.


Komolytalan troll vagy.

2020. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
Mandiner egy független médium, ellenzéki pártok is gyakran hírdetik benne a szavuk, tények vannak benne. Ne játszd úgy mintha origo vagy lokál lenne, mert ez csak a te hülyeséged és hozzá nem értés és mutatja. Különben is OECD adatok vannak egyikbe .
2020. jan. 30. 12:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!