Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért hiszik, hogy...

Az emberek miért hiszik, hogy bármilyen pénzre is van jogosultságuk, amiért nem izzadtak meg?

Figyelt kérdés
Én mindig azt mondom, hogy aki irígy a diplomasokra, az diplomás akar lenni, vagyis legyen diplomás. Aki írígy a miniszterelnök vagy a gazdagok fizetésére, az legyen miniszterelnök, gazdag, és az emberek adójából és az emberekről befolyt pénzből rengeteg pénze lesz, és VIP joga. Persze nem mondom hogy mindenki képes rá és hogy mindenki legyen elnök, mert az sem jó ha mindenki gyorsan és most akar változást, de ez lehetetlen és nem egy normális dolog. Ezt egyedül becsületesen dolgozó munkásokkal lehet megtenni, amire az országnak nagy szüksége van, hogy a bérek még jobban fejlődhessenek. Valaminek előrébb is kell vinni az országot, de semmi ne akarjon többet kapni mint a képessége, beosztása, és amennyit a munkája ér, amennyi emberért felel. Az országnak nem ingyenélőkre, hanem becsületesen dolgozó magyarokra van szüksége. Nem olyanokra akik lógtag az iskolából, de milliós fizetést és összegeket/gond mentes életet követelnek. Ez egy álomvilág. Máshol ennyi sincs.

2020. febr. 5. 12:32
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölök senkit. Undorodom tőletek, az egészen más. Úgy egyébként mindentől ami Magyarországon uralkodik. Ez nem provokáció, csak kiábrándultság. Elkergettetek az otthonomból.
2020. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
De ez nagyon is provokáció, és nem értem ha ezeket gondolod, és csalódtál az országba akkor miért vagy itt. Nekem ugyanaz a kettő, a provokáció és az undor. Nép, fajgyűlölő, magyar gyülölő lettél. Én megadom a tisztelet, akkor te is ad meg hogy nem gyalazkodsz és udorotsz, akár mennyire is ki vagy ábrándulva.
2020. febr. 6. 11:10
 23/47 anonim ***** válasza:

Nem bántottam senkit méltóságában, még akkor is, ha undorít. De undorodom. Ezért ia nem vagyok otthon egyébként. Nem tudnám elviselni. Márpedig megváltozni nem fog. És nem tud nem fölfordulni a gyomrom az ilyen kérdések és a kifejtésük után. Egyébként bármilyen témában, bárkik egy követ fújnak. Nem én lettem fajgyűlölő, engem gyűlölnek. Azt olyan könnyű elviselni? Pontosan a gyűlölet, a féktelen indulatok, a tomboló őrültség, ezek azok amik miatt levegőt venni sem lenne könnyű. De nem tudom miért mondom mindezt el, fölösleges, úgyis tudom, hogy a falnak beszélek.

Időnként feljárok ide, elolvasgatom a kérdéseket elszomorít, de nem válaszolok. Most ez a sokadik, és kénytelen voltam válaszolni, mert egy mondandóm azért mindenképpen van: undorodom tőletek.

2020. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Azzal hogy neked szar volt itt az életed, az nem jelenti azt hogy másnak is szar, és teljesen feleslegesnek tartom hogy itt rontod a közhangulatot és minden kérdés alatt gyalázkodsz. Nincs jobb dolgod? Minden képen ki kell fejezni hogy undorodsz és gyűlölsz egy népet ami a sajátod? Akiknek itt jó és szeretik a magyar nyelvet azokat úgysem tudod fogni megváltoztatni, csak mocskolódó, púp vagy mások hátán. Nem akarok olyan mocskos lenni mint te, én pedig már csak ilyen vagyok hogy az ilyenek ellen beszélek és tevékenykedem mint te.


Láttam már sok helyen a válaszaid, sok kérdésen. Teljesen felesleges vasgatni egy olyan dolgot ami elszomorító, jobban is teszed ha nem válaszolsz mert mások.kedvét is elrontod a búvalbszttságoddal.

2020. febr. 6. 11:57
 25/47 anonim ***** válasza:
Melyik kérdésben láttad a válaszaimat? Csak mert érdekel. Köbö hét hónapja ez az első kérdés ebben a rovatban amiben válaszoltam. És soha az életemben nem írtam még ilyesmit, csak most.
2020. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig, nem én gyűlölöm a 'saját népemet'. Olvasd vissza, te hogyan beszélsz azokról akikkel mégis csak egy közösségbe tartozol, aztán gondold végig.
2020. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Én csak azt a gyűlöletkeltést utálom, amit a magad fajták, nem mondtam hogy csak te csinálsz. Ne fogasd ki a szavaim..!
2020. febr. 6. 12:57
 28/47 anonim ***** válasza:
Nem forgattam ki. Nem is mondtam ilyesmit. Ezt is például te mondtad. Amit te csinálsz az rendben van, de (egyébként amit én nem) de én csinálnék az nincs. Erről van szó. Tényleg, visszataszító az egész. Na mindegy.
2020. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Igen mert te mocskódsz, szerintem pedig külföldről vagy jót vagy semmit, ne ronsd azoknak a helyzetét, és közhangulatát, lelki egészségét akik még kitartanak, és tovább akarják vinni a saját hazájukat!!!!!!!!555
2020. febr. 6. 13:07
 30/47 anonim ***** válasza:

Hirtelen a fent megfogalmazott kérdésedhez, és ahhoz, hogy tulajdonképpen nem is arra válaszolsz amit mondok, idevág egy nagyon kedvenc kis idézetem, amit régebben igyekeztem elterjeszteni, de végülis feladtam, tudom, hogy most sincs sok értelme de azért leírom:

"Gondolja csak végig, következetesen, amit az előbb itt prédikált, és kiderül, hogy szabad embert ölni."

Ezt csak azért mondtam el, mert miközben állítólag én mocskolódok, kérdésed célja kifejteni kit tekintesz magyarnak kit nem, kit tekintesz hasznosnak kit nem, ki érdemli meg az életet ki nem. És ha én erre azt mondom, és egyébként manapság szinte bármire, hogy visszataszító, az mocskolódás. Érdekes világ.

2020. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!