Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért hiszik, hogy...

Az emberek miért hiszik, hogy bármilyen pénzre is van jogosultságuk, amiért nem izzadtak meg?

Figyelt kérdés
Én mindig azt mondom, hogy aki irígy a diplomasokra, az diplomás akar lenni, vagyis legyen diplomás. Aki írígy a miniszterelnök vagy a gazdagok fizetésére, az legyen miniszterelnök, gazdag, és az emberek adójából és az emberekről befolyt pénzből rengeteg pénze lesz, és VIP joga. Persze nem mondom hogy mindenki képes rá és hogy mindenki legyen elnök, mert az sem jó ha mindenki gyorsan és most akar változást, de ez lehetetlen és nem egy normális dolog. Ezt egyedül becsületesen dolgozó munkásokkal lehet megtenni, amire az országnak nagy szüksége van, hogy a bérek még jobban fejlődhessenek. Valaminek előrébb is kell vinni az országot, de semmi ne akarjon többet kapni mint a képessége, beosztása, és amennyit a munkája ér, amennyi emberért felel. Az országnak nem ingyenélőkre, hanem becsületesen dolgozó magyarokra van szüksége. Nem olyanokra akik lógtag az iskolából, de milliós fizetést és összegeket/gond mentes életet követelnek. Ez egy álomvilág. Máshol ennyi sincs.

2020. febr. 5. 12:32
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Az érnének mindig kettő oldala van, és nem én kezdtem el a gyűlöletkeltést, mert én a gyűlöletkeltés ellen gyűlölködöm. Mert azt akarom, hogy akik itt élnek ne érezzék gyűlölten magukat, rosszul magukat, ne gyűlölködjenek egymás között, és ne gyűlöljék egymást. Szerintem akinek nincs hazája, idetitás tudata, az könnyen irányítható.
2020. febr. 6. 14:15
 32/47 anonim ***** válasza:

Ezt érdekesen mutatod ki, mondjuk ez nem igazán érdekes, sőt, sajnos hétköznapi.


De úgy őszintén: nem keltettem gyűlöletet. Azért mondtam, hogy undorodom mert így van. Egyúttal sajnálom és bizonyos csodálom is, azt aki ezt kibírja.


A helyzet az, hogy hazám van. Csak identitásom nincs már irányába. Kiábrándultam. Nem is csalódtam, hiszen az azt jelenti, hogy valaki csalódik valamiben amiben hisz. Nekem a hitem szűnt meg és az elkötelezettségem. Mert visszataszító. Ez egészen más téma.


Azért nem vagyok már ott, mert azt gondoltam, és gondolom még most is, és fogadhatunk de szerintem még évtizedekig fogom is gondolni, hogy a haza talán már nem menthető meg, a becsület még kevésbé de az életem még igen.

2020. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Végül igazad lett. :) Le kéne akadnom erről a rovatról.
2020. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Jó ha nem tetszik hogy valaki kövér, akkor megmondom neki hogy undorodom tőled. Tipikus magyar mentalitás, vagy nyugati??
2020. febr. 6. 14:41
 35/47 A kérdező kommentje:
Én nem nézlek le mert itt nem boldogultál, azért sem hogy kimentél. Azért nézlek le mert mocsmolódsz, és undorodsz. Akkor is ha ez így is van nem normális.
2020. febr. 6. 14:46
 36/47 anonim ***** válasza:

Elkergettek az otthonomból. Azt nem lehet megbocsátani. És szerintem ebben a helyzetben elég nagyvonalú, hogy nem gyűlölök senkit, és nem kívánok rosszat senkinek. Egyszerűen csak undorodom.

Egyébként pedig visszanyalt a fagyi. Ennyi. Te nézel le engem, te aki hulladékként tekintesz másokra. Mert én undorodom ettől. Jól állunk.

2020. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Ki kényszerített fegyverrel hogy menjél el? Az hogy te nem találtad meg a helyed, vagy el kellett menned az a te hibád is.
2020. febr. 6. 14:57
 38/47 A kérdező kommentje:
Én nem nézek le senkit, csak aki másoktól undorodik, és gyűlölködik másokat otthon lenéz. Aki másban a gerendát, az magában a rönköt nem....
2020. febr. 6. 14:58
 39/47 anonim ***** válasza:
Kétségkívül, de mint senki úgy én sem vagyok kizárólagos felelőse a tetteimnek. És jelen dologban nincs mit megköszönni vagy elfelejteni.
2020. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Mindenhol vannak rossz emberek, ez nem írhat le egy népet, nem kell tőlük undorodni. Csak akik valóban megérdemlik hogy rosszak.
2020. febr. 6. 15:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!