Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért okoz Magyarországon...

Miért okoz Magyarországon akkora ellenszenvet egyes embereknek, ha egy magyar meg akarja tanulni és használni az igazi ősi magyar írásmódot?

Figyelt kérdés

Hatalmas ellenszenvet váltott ki az alább felzett kérdés.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


2020. febr. 7. 22:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg összegyűlt a salak a kérdésnél, lásd 1. versenyzők!

De ha úgy nézzük egy nem ismert írásmód ami nem használatos a mindennapokban, így aki nem mélyed bele a témába az nem érti.


De az tényleg nevetséges ahogy esek verik az asztalt ha szóba kerül a dolog!

2020. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tünt fel. Én is szórakoztam rovásírással, van is olyan felsőm. Senki nem szólt be miatta. Ez egyrészt lehet azért is, mert egy 185centis 100kilós kopasz "kigyúrt állat" vagyok, meg lehet azért is mert mindenki tudja (és látszik is rajtam) hogy egyáltalán nem érdekel más emberek véleménye. Nem azért van ilyen felsőm mert nekik akarok megfelelni, hanem mert nekem tetszik. Nekem van egy stílusom én úgy öltözök, úgy nézek ki, hogy mások mit gondolnak soha nem is érdekelt. Ha mindíg másokkal foglalkozol soha nem fogsz megfelelni magadnak.

Inkább legyen egy saját stílusod ami neked tetszik és járj úgy. Ne a trendeket kövesd és ne másokkal foglalkozz. Mint mondtam én pl kopasz vagyok, nekem ez a hajviselet áll a legjobban, szeretem is eléggé. De bele gondolsz a divatba hogy pl egy 30vévvel ezelőtti divatos frizura láttán kiég a szemünk. Pár év múlva ugyan ez lesz a mai Misi Mókusokkal és a kukás zsák frizurákkal is. Meg ezzel a pávás ruhákkal is amiről nem tudod eldönteni, hogy női vagy férfi. Bár sok uniszex cuccot is árulnak már, ami régen női volt de ez nagyobb méret, de lassan ahogy pár srácot elnézek a rózsaszín cső naciban és rózsaszín pólóba lassan kell uniszex betét is.

Ezek nem tudom mibe jobbak mint egy rovásos cucc, amire tudod is mi van írva.

Sokan járnak angol feliratosba is de fogalmuk sincs mi van ráírva, az se jobb.

2020. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Sosem értettem az ilyen embereket. Miért csak a rovásírást veszik át az ősi magyar szokásokból? Miért nem járnak lovon nyugatra zsákmányt szerezni? Miért élnek kő házakba? Na és a rovásírásos póló, na olyat biztosan nem hordtak az ősi magyarok, szégyeljék magukat az ilyenek akik ezzel is megcsúfolják az ősi magyar kultúrát!
2020. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Mert egyes emberek teljesen gyökerek.
2020. febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
24%
16 gyorsan ird oda melyik kérdesre válaszoltál, mielott lepontoznak!
2020. febr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
Nyomogassátok csak a nullákat, az biztos, hogy primitívebb gyökerek vagytok, mint általatok "magyarkodóknak" nevezett egyének! Élő példái vagytok rá.
2020. febr. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ugyanazért, amiért a MAGYAR tudományos akadémia szükségesnek tartotta a Vámbéry leadott szerzeményét eltüntetni.

Csak szerencsére mindig akad valaki, a kipusztításra ítélt utolsó mangalicákat -is- megmenti. Csakazértis.

2020. febr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 hollófernyiges ***** válasza:
25%

"Szerintem tök jó titkosírásnak is, mert könnyű megtanulni"


Teljesen jó titkosírás, teljes öt másodpercbe telik leszedni a kódját a netről ha valaki fel akarná törni.

2020. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 cro-minyon ***** válasza:
77%
Én magam nem tudom, hogy hiteles-e vagy sem a rovásírás régisége. Vannak persze, akik túltolják az ősmagyar trendet, ezt is látom. Ennek ellenére gondolom, hogy azok ágálnak ellene leginkább, akiket minden zavar, ami tradicionális. Ennek leginkább az az oka, hogy önmaguk életében egyáltalán nem érvényesítenek hagyományos értékrendet és saját életük silánysága irigységet vált ki bennük a mélyebb érzésvilágú emberek iránt. Nem jó látni számukra náluknál stabilabb lábakon álló embert.
2020. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!