Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért tiszteletlenek velem?

Miért tiszteletlenek velem?

Figyelt kérdés
19F vagyok befejeztem a gimit. Most diákmelon vagyok. Nem vészes. Jó a munkahely, kapok kaját meg ilyenek. De a gyerek munkatársak annyira nem rendesek egyenesen tiszteletlenek . Nem birnak viselkedni magukkal. Én meg az óvonökkel kijövök meg más felnőtt kolegákkal ott de a gyerek társaim két srác kb 17 évesek akik borzalmasak. Nem a nevemen szólítanak vagy helyettük végzek egy munkát ők bátran mozognak lógnak ketten akik alapból öri barik maguknak. Ennyi kb.

#tiszteletlenek
2018. júl. 5. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
tehát helyettük dolgozol. miért is tisztelnének? hát csicska vagy. helyettük elvégzed a munkát. csodálkozol hogy nem tisztelnek?
2018. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első ez nem válasz . Rendes fogalmazott válaszz kérek. Nem összekutyult troll beszólást
2018. júl. 5. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem beszólás volt, hanem igaza van. Tényleg csicska vagy, ha szó nélkül megcsinálsz helyettük mindent, szerinted mit kéne tisztelniük benned?
2018. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, bocs, de tényleg ez van. két 17 éves, te meg egy 19 éves, két évvel idősebb vagy náluk. ők ketten vannak. miért tisztelnének? mivel vivtad ki a tiszteletet? semmivel. ráadásul ketten vannak, tehát ők már párt alkotnak úgymond. még ha nem lennél úgymond csicska, akkor is nehéz lenne előttük tiszteletet kivivni. bocs csak ez az igazság. nekem nincs bajom veled félre ne értsd!
2018. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksi értem
2018. júl. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!