Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért törlik a kommentelést...

Miért törlik a kommentelést minden weblapon?

Figyelt kérdés

Origón kb akkor törölték amikor megvette a fidesz.

Indexen is csak nagyon régen volt hsz.


444en volt disqus, nemrég törölték.


És most a 888on sincs már. Bár ott az orbán meg a zsidó köpködők harcoltak, a nagy szólásszabadság nevében.


Hvg-n még bent van, szerintem onnan is törlik.



2020. febr. 11. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert már megszünt minden helyen a normális diskurzus a kommentelők között. Nem lehetett észérvekkel vitázni, sok troll volt stb. Nicknevek mögé rejtőzve bátrabbak az emberek.
2020. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Én úgy tudom, hogy az indexen és sok más híroldalon (pl. a 24.hu-t konkrétan tudom) a facebookon keresztül lehet kommentelni.


Az origón tényleg nem lehet. Ez úgy volt, hogy megvette a Fidesz. Utána azonnal a legocsmányabb propaganda cikkeket kezdték nyomatni, holott előtte - nevéhez méltóan - kifejezetten jó eligazodási pont volt. Nos, a kommentekben mindenki helyre rakta a fröcsögő Fidesz-propagandát, leszedték a keresztvizet arról a sok ostobaságról, amit az új origó írt. Abszolút várható volt, hogy a szerkesztőség ezt hosszú távon nem hagyja. És valóban: egyszer csak megszűnt a kommentelési lehetőség.

2020. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Mert akik ahelyett, hogy az életüket raknák rendbe a sokkal egyszerűűbb módszert választják.Másokat gyaláznak becsületsértő módon, amiért nem volt képes magának normális életet teremteni és most sem akar tenni ezért


A sok feljelentgetések miatti adminisztrációs teendőkből, pedig elegük van a weboldalaknak. Nem azért alkalmaznak embereket, hogy egész nap a rendőrség adjon nekik munkát. Itt tartunk ma

2020. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én csak a kommenteket olvastam mindig, most már egyik oldalt sem nyitom meg. Érdekli a faxt a sok idióta hír.
2020. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Már csak a hvg-t(bár ott is gyakori hogy sok tiltott téma alá eleve nem is adott komment lehetősége) illetve a kuruc infot szoktam olvasni érdekes ott teljes a szólásszabadság.

A 444-888 origo index felejtős a kommentelés kitiltása miatt.

2020. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert mikor még Origo-n lehetett kommentelni, akkor is a gyűlölködés ment. A Fideszes az MSZP-st szidta és vica-verza. Még egy totál semleges cikkhez is, mint pl. hogy egy állatkertben bébizsiráf született, képesek voltak politikai maszlagokat írni.

És senkinek nincs kedve, ideje és pénze ezeket moderálni.

2020. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Mert "demokrácia" van.
2020. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A Kuruc és a Hunhír is ugyanúgy töröli a hozzászólót, mint a többi - ha valaki lemeri írni az igazat.

Ezen a téren egyik sem különb a másiktól.

2020. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!