Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » NAT - Mire fel támogatja...

NAT - Mire fel támogatja bárki is?

Figyelt kérdés
Látom politikai kérdés lezt a NAT. Fidesz-szavazó voltam és az is maradok, de az alaptanterv borzalmas. Hogy lehet egyetérteni egy olyan tervezettel, amely ennyire nem gyerekbarát? Középszerű és gyenge írókat tettek bele, hiába gondolkoznak hazafiasan, ha egy gyereknek ezt el kell olvasni, egy életre megutálja az irodalmat.

2020. febr. 13. 17:45
1 2
 11/13 meszike91 ***** válasza:
81%

# 10/10 Időpont ma 17:19


Mondjuk az én jobboldaliságomba a hazám meglopása nem fér bele.

2020. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Egyrészt nem vagyok, Fideszes sem pedig demokrata, szóval a jelenlegi pártszisztéma szavazósdival együtt részemről mehet a kukába. Én azt kérdeztem neked mit jelent a jobboldaliság, nem azt hogy mit nem.
2020. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
8–9. válaszoló vagyok. Szuper lenne, ha valaki megválaszolná a kérdéseimet, tényleg kíváncsi vagyok, gondolom, a kormánypárti oldalról másképp látják a dolgokat.
2020. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!