Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bűn manapság a hazaszere...

Miért bűn manapság a hazaszeretet?

Figyelt kérdés
A liberalizmus túlzott térnyerése lehet az oka ennek? Tapasztalatból mondom, hogy az emberek elég jelentős része elhatárolódik mindentől ami nemzeti. Én szeretem a hazámat és ezt soha nem rejtettem véka alá: járok Kárpátia koncertekre, Nagy-Magyarországos pólóim, kitűzőim is vannak. Íjászkodni is járok és sokat olvastam a magyar őstörténettel kapcsolatban. Nem tartom Hitlert szörnyetegnek, sőt kifejezetten tisztelem, bárcsak hozzá hasonló vezetője lenne Magyarországnak. Sokan valósággal viszolyognak attól ha meglátnak egy magyar zászlót vagy bármilyen nemzeti jelképet, mindenki magasról tesz a hazára és csak az érdekli őket, hogy minél hamarabb kihúzzanak külföldre. Miért lett ekkora divat az, hogy az emberek semmit nem éreznek a szülőföldjük iránt?

2020. febr. 14. 09:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
A Hírtv és Orbán nem nemzeti, csak nemzeti álarcot vett fel, ahogy a vörösök is Zöldbe bújtak mostanában. A magyar nemzetnek csak azok részei, akik magyarnak érzik magukat (itt azonnal kiesik két kisebbség is, amelynek prioritás a soviniszta nemzettudata), de az sem árt, ha nem hazaárulók, nem utálják a saját népüket, nem az ellenséggel vannak, de végülis ezek lehetnek a nemzet részei, nagy többségben is vannak sajnos. (Lásd Fidesz-Izrael-Lungo Drom örök barátság.)
2020. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Azért a dolgok ennél kicsit bonyolultabbak. Én soha nem tartottam hitelesnek azt ha valaki azzal akarta igazolni magát, hogy nagy kárpátia fan pedig nekem is van nem kevés ilyen haverom hogy erre verik a mellüket de közben 2 sort nem tudnak a himnuszból . Am ez nem a liberalizmus a felelős ezért pl Amerikában sem volt mindig kőkemény jobboldali kormány mégis minden hol zászlók kint vannak meg mindenki büszke arra , hogy amerikai . Szerintem sokkal inkább a mentalitásban keresendő ez a kérdés meg, hogy az elmúlt 500 évben nagyon szerencsétlenek voltunk.
2020. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
21%

#9

Na, te is megéred a pénzed azzal a szép zöldséges kotyvalékkal, amit összehordtál :)

2020. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
98%

Hazaszeretet = aktív, kitartó, önzetlen, csendes munka azért hogy az ország tényleg jobb legyen, ebben pedig valahogy mindig a baloldaliak jeleskednek.


Én egy a liberális szemléletű társadalomtudományi szakra jártam, kb minden ismerősöm onnan önkénteskedett vagy járt vért adni vagy óvodákban gyűjtöttek, szemetet szedték stb.


Hagyományőrző körökben is voltam pár évet, ott ment a nagy hőzöngés hogy Kárpátia, csakamagyarok, vesszentrianon stb, de kb két embert tudok felidézni aki adott volna vért vagy tett barmit is valaha az adócsalás meg mindennapos jelenség volt köztük..

2020. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

" Nem tartom Hitlert szörnyetegnek, sőt kifejezetten tisztelem, bárcsak hozzá hasonló vezetője lenne "


Jártál te iskolába?

2020. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

"Nem tartom Hitlert szörnyetegnek, sőt kifejezetten tisztelem, bárcsak hozzá hasonló vezetője lenne Magyarországnak."

Az ilyen gondolatok miatt viszolyognak tőled, nem a Magyar zászló miatt! Te példaképnek tartasz egy véres kezű diktátort, aki kirobbantott egy világháborút és több millió ártatlan embert ölt meg? Szégyelld magad!


Egyébként meg az Orbán kormány lejáratta a nemzeti szót. Már minden nemzeti. A bukásuk után ugyanolyan szitokszó lesz, mint az élmunkás vagy az elvtárs.

2020. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

A Kárpátiás póló meg a kitűzők csak bohóckodás, öncélú magamutogatás. Külön viccesek a vasággyal együtt 60kilós kis 16 évesek a Kárpátia koncerten, akik szerint az a hazafiasság, ha a koncerten berúgva pogóznak aztán hazafelé beesnek az árokba :)

És ő mekkora HARCOS, a Csatadal a csengőhangja, de elsírja magát, amikor az anyukája kinyomja a pattanását :D


Egy ismerősöm, könyvtárban dolgozó nő, szabadidejében magyar népdalokat gyűjt, saját könyve is jelent már meg róluk. Róla ki merem jelenteni, hogy szereti a hazáját, és aktívan te is érte.

Egy idős bácsi a közelünkben elfeledett, régi mesterségeket tanít érdeklődő fiataloknak.

Van a városban egy néptánccsoport, akik emellett a magyar kultúrával kapcsolatos emlékeket gyűjtenek, egy részük be is került már a falumúzeumba.

Szerintem ez a hazaszeretet, nem a Kárpátiás pólóbóban történő pózerkedés.

2020. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn,csak egyéniség nélküli tömegkövetés.
2020. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
32%
Hitler nem volt bűnősebb az amcsiknál vagy a vörös barátaidnál.
2020. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%

#19

Az amerikaiakkal nem venném egy kalap alá a náci vagy a vörös vezetőt.

2020. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!