Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bűn manapság a hazaszere...

Miért bűn manapság a hazaszeretet?

Figyelt kérdés
A liberalizmus túlzott térnyerése lehet az oka ennek? Tapasztalatból mondom, hogy az emberek elég jelentős része elhatárolódik mindentől ami nemzeti. Én szeretem a hazámat és ezt soha nem rejtettem véka alá: járok Kárpátia koncertekre, Nagy-Magyarországos pólóim, kitűzőim is vannak. Íjászkodni is járok és sokat olvastam a magyar őstörténettel kapcsolatban. Nem tartom Hitlert szörnyetegnek, sőt kifejezetten tisztelem, bárcsak hozzá hasonló vezetője lenne Magyarországnak. Sokan valósággal viszolyognak attól ha meglátnak egy magyar zászlót vagy bármilyen nemzeti jelképet, mindenki magasról tesz a hazára és csak az érdekli őket, hogy minél hamarabb kihúzzanak külföldre. Miért lett ekkora divat az, hogy az emberek semmit nem éreznek a szülőföldjük iránt?

2020. febr. 14. 09:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Én venném, már Vietnámban is nagyobb pusztítást végeztek az amcsik, mint a nácik a háborúban... Máig nap mint nap fogyatékosok születnek ott.
2020. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#21

Aha, az Észak-vietnami kommunisták tetteiről nem akarsz esetleg szót ejteni, ha már az amerikánereket előhúztad a tarsolyodból?

2020. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
95%
Csak az bűn ha erkölcsileg olyan mélyponton züllesz, hogy egy korrupt, aljas, hazug, tolvaj maffiakormányt vagy képes támogatni aki lerombolta a magyar demokráciát.
2020. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
97%

Ki mondta,hogy bűn. Te bedőlsz minden mesének?

Az emberek nem a "nemzetitől" határolódnak el, hanem az ezt a szót kisajátító Fidesztől. Ja, a hazaszeretet nem olyan formális dolgokban merül ki, mint az íjászat vagy a magyar őstörténet. A Hitlerhez való viszony ezzel szemben a magyarság egyik legrosszabb pillanata volt.

Na és mit tettél eddig hazaszeretetből, amitől az ország profitált is? Mert tudod, például a Széchenyiek nem íjászkodtak, hanem tudományos akadémiát és magyar ipart teremtettek. Az egyébként nem magyar Zrínyi is védte amit védenie kellett, amikor nem tehette tovább, meghalt érte. Máig dicső példájaként a hazaszeretetnek.

2020. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!