Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan mit jelent ez a...

Pontosan mit jelent ez a meleg propagandázás, és ez miért lenne propaganda?

Figyelt kérdés

Több ilyen "nagymagyartól", keresztény érzelműtől hallottam már azt, hogy szerintük propagálják a homoszexualitást. Abba mi a propagálás, hogy azért lépnek fel a melegek, hogy ne rekesszék ki őket, ne alázzák meg őket ezért?


Érdekes módon engem egyszer se csesztetett senki azzal, hogy a nők helyett férfiakhoz vonzódjak, de ellenben pl. amikor még gyerek voltam és nem nagyon érdekeltek a lányok, anyám azzal fenyegetett, hogyha kiderül rólam, hogy meleg vagyok akkor ő öngyilkos lesz. Most akkor milyen meleg propagandáról beszélünk? Vicces amikor keresztényiek vannak a homoszexualitás ellen, amikor a keresztény vallás az elfogadásról szól és nem a mások iránti gyűlöletről, mert más, mint a többi. Aki kereszténynek vallja magát elgondolkozhatna ezen.


2020. febr. 16. 08:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
59%

És ha valamire nem vagy kiváncsi, akkor az nem létezik?



A Pókember meg miért ne lehetne homokos, alapvetően ő is egy ember, az embereknek meg van szexuális preferenciájuk. Az történet írója eldönti, hogy a karaktere milyen tulajdonságokkal rendelkezik. És itt lesz egyébként jelentősége annak, hogy te mire vagy kiváncsi, mert ha nem vagy kiváncsi a homokos Pókemberre, akkor nem nézed meg. Húúú. Ettől még a nap holnap is fel fog kelni, garantálom.

2020. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
38%

"Az történet írója eldönti,"


Pont ez az, hogy az író a propaganda hatására változtatja meg a Pókembert.

Az a baj, hogy ezt felfogd, intelligencia is kellene, ami nálad nem üti meg a szintet.

Akár mennyire is fáj ez neked, ez még probaganda lesz, függetlenül attól, hogy én megnézem vagy sem.

Ugyan is a kérdés az ez volt!

2020. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
45%
A propaganda propagál valamit. A homoszexuális Pókember mit?
2020. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
38%

"A propaganda propagál valamit. A homoszexuális Pókember mit?"


No comment.:D

Gondolom szerinted az is rendben van, hogy az összes homokos, biszex csak a jó karakterek közül kerül ki, a rosszak viszont mind csak heterok.:D

2020. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem no comment, mondd el, hogy mit propagál.
2020. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
43%

A homoszexualitást mondjuk?

Még ha lenne egy új karakter, aki homár, alá is írja az ember, de ez a megváltoztatjuk, erőlködés dolog annyira szánalmas.

2020. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
47%
Mit lehet propagálni a homoszexualitáson? Azt, hogy létezik? Micsoda meglepetés, tényleg.
2020. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
46%

"Mit lehet propagálni a homoszexualitáson? Azt, hogy létezik? Micsoda meglepetés, tényleg."


Szerintem nézz már utána, hogy mit jelent a propaganda szó.

Egyáltalán nem a létezéséről van szó.

2020. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
21%
Hát így könnyű, no comment meg nézz utána. Olyan okos vagy, de nem tudod leírni, hogy milyen hosszú távú követezményei lehetnek annak, hogy a századik Pókember feldolgozásban homoszexuális a főszereplő?
2020. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
46%

"át így könnyű,"


Nem, úgy könnyű hogy homár vagy és mellőzöd a logikát.

A propaganda az, amit most látunk.

Homárok mindenhol, mert kell és kész, mellőzni mindent.

Le vannak szarva a rajongók, le van szarva a bevétel, minden le van szarva, ha kell megmásítjuk az egészet, nincs ellentmondás.

Aki nem támogatja, az náci, az fasiszta, az minden, ezeket le kell járatni személyeskedéssel stb.

A homárnak benne kell lenni, akkor is!

Ha ez neked nem propaganda, akkor nem tudok veled mit kezdeni.

2020. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!