Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan mit jelent ez a...

Pontosan mit jelent ez a meleg propagandázás, és ez miért lenne propaganda?

Figyelt kérdés

Több ilyen "nagymagyartól", keresztény érzelműtől hallottam már azt, hogy szerintük propagálják a homoszexualitást. Abba mi a propagálás, hogy azért lépnek fel a melegek, hogy ne rekesszék ki őket, ne alázzák meg őket ezért?


Érdekes módon engem egyszer se csesztetett senki azzal, hogy a nők helyett férfiakhoz vonzódjak, de ellenben pl. amikor még gyerek voltam és nem nagyon érdekeltek a lányok, anyám azzal fenyegetett, hogyha kiderül rólam, hogy meleg vagyok akkor ő öngyilkos lesz. Most akkor milyen meleg propagandáról beszélünk? Vicces amikor keresztényiek vannak a homoszexualitás ellen, amikor a keresztény vallás az elfogadásról szól és nem a mások iránti gyűlöletről, mert más, mint a többi. Aki kereszténynek vallja magát elgondolkozhatna ezen.


2020. febr. 16. 08:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%
Tehát gyakorlatilag csak hisztizel, mert nem tetszik neked egy film vagy képregény vagy akármi. Nyugi, nincs semmi baj, biztos találsz magadnak új szuperhőst idővel, ami meg fog felelni szofisztikált izlésednek. És te vagy az intelligens, hát beszarok.
2020. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
17%

Nem, Én csak leírtam, hogy miért probaganda.

A hisztit te csinálod, mert nem tudod elfogadni, hogy igazam van.

Részemről a vita lezárva.

2020. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem írtad le, miért propaganda, pedig ezt várom már mióta, és amúgy a kérdés is ez. Azt írtad először, hogy nézz utána, aztán meg azt, hogy ha nem látod, hülye vagy. Csak annyit tudtunk meg, hogy neked nem tetszik a homokos Pókember, elképesztő információ, de kit érdekel?
2020. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
42%

Rendben, hallottuk az egyik oldalt. Akkor hadd hallassa a hangját a másik is.

Én történetesen meleg vagyok. Nem ez a fő tulajdonságom, nem reklámozom. Alig pár ember tudja rólam. Főleg a család és a legjobb barátaim de ők is csak a tényeket. Részletekbe nem megyek bele, nem tartozik senkire. A tágabb környezetemben senki sem tudja, mert titkolnom kell. Nem azért mert szégyenlem, hisz nem választottam ezt az egészet, sőt, sokat küzdöttem, szenvedtem miatta; hanem azért mert ha valaki megtudja akkor egyből ez alapján ítél meg. Hisz mi az amit a többség a melegekről gondol? Aki meleg az kicsapongó; aki meleg az "Éces"; aki meleg az perverz de legalábbis pedofil; aki meleg az liberális és genderhívő; aki meleg az "Prájdra" jár bőrtangában feszíteni a "Kokkodzsámóra"; aki meleg az meg akar mindenkit erőszakolni; aki meleg az rád fog mászni, aki meleg az azt akarja, hogy mindenki az legyen stbstb. Csupa pozitív dolog, ugye? Pedig rám egyik állítás sem igaz. Tisztességes, és becsületes embernek tartom magam. Soha sem ártottam senkinek. Ennek ellenére úgy kell élnem mint egy bűnözőnek. Hazudnom kell arról, hogy kivel találkozom, folyamatosan azt kell néznem, hogy csak meg ne lássák ki jár hozzám látogatóba. Azzal akit szeretek úgy kell viselkednem mint egy harmadosztályú filmben egy kémpárosnak a hidegháború idején. Tűrnöm kell azt, hogy megaláznak, hogy miért nincs feleségem, hisz még a "legbalfa**abb" is talál magának valakit. Talán bizony impotens vagyok vagy nincs is péniszem? Tűrnöm kell, hogy mindenkivel össze akarnak hozni mert hát a férfi mellé nő való. Tűrnöm kell, hogy "miattam hal ki a nemzet" stbstb. És persze, ha nem tetszik el lehet menni, mert "ilyenekre" itt nincs szükség.

Persze egy szürke, csendes, meleg férfi fájdalma senkit sem érdekel. Dögöljön meg, senkinek sem fog hiányozni. Sokkal jobban érdekel mindenkit az, hogy hatóság mondja ki, hogy két egymásra mosolygó férfi képe egy plakáton a "gyermek- és fiatalkorúak fizikai, szellemi, érzelmi vagy erkölcsi fejlődését károsíthatja" annak ellenére, hogy a gyerekek és a fiatalkorúak csak annyit láttak, hogy két ember kólát iszik. Mert ha a homoszexualitásról beszélünk, vagy csak szóba hozzuk az már propaganda. Hisz az elvárás az, hogy ha meleg vagy akkor kussolj, húzd meg magad és örülj neki, ha nem visz el egy fekete autó "gyógyulni" vagy csak fűtűelemnek a legközelebbi krematóriumba. Persze dolgozz és vágj jópofát mindenhez. Ez 2020 Magyarországa a legtöbb melegnek. Pedig mi soha sem akartunk semmi mást csak békében élni azzal akit szeretünk. Úgy ahogy mindenki más.

2020. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#24 Tudod az a poén az egészben, hogy csak te hiszed azt hogy a környezeted így reagálna.

nekem közeli rokonom ugyanezt hitte, még el is ment az országból csak ne kelljen "bevallania" amit amúgy mindenki tudott róla már nagyon régóta. Aztán amikor elég bátorságot gyűjtött és bejelentette hogy a barátjával jön haza a családi eseményre akkor szerintem ő volt a legjobban ledöbbenve azon hogy az ég világon senki nem szólta meg érte, sem őt sem a párját nem érte egy rossz szó sem, a testvérei, szülei is örültek mert egy rendes srácot talált és tényleg szeretik egymást. Kellett teljes 2 nap ahhoz hogy kiderüljön totál feleslegesen parázott évtizedeken keresztül, mert sem a rokonai, sem a barátai nem néznek rá ettől másképpen.

Pontosan azért mert ő így is ugyanaz volt aki előtte, kedves, rendes, normális srác. Csak korábban nem mondta ki hogy meleg most meg igen. Ennyi.

2020. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
21%

#25 tapasztalatról beszélek, nem képzelgésről. A mindennapjaimról beszélek. Én éltem meg nem Te.

Igazad van, a család a legtöbb esetben "jól" reagál, mert érzelmileg kötődnek hozzád, de valójában ők is szégyenlik, titkolják. A környezeted meg összesúg a hátad mögött, megvetnek, kibeszélnek. Mindig csak az a "mocskos b*zi" leszel, bármit is teszel. A happyend és az elfogadás csak a mesében létezik. A valóság sokkal mocskosabb. Nem hiszem; tapasztalom.

2020. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
52%
Jól írtad le. Na ezért kell a "propaganda". Ezért kell, hogy filmek, könyvek, stb szereplői melegek legyenek, hogy a végre megszűnjön az, hogy ez egy tabu vagy stigma. Hogy természetes legyen a társadalom számára, hogy vannak, akik ilyenek. Azért nem jó a propaganda szó, mert azt sugallja, hogy a homoszexualitást propagálja, ahogy azt a Pókember-rajongó figura korábban írta. Nem, ha valamit propagálnak, akkor az elfogadást, azt, hogy eljöjjön egy kor, amikor az emberek meghallják, hogy valaki meleg, akkor csak annyit mondanak rá, hogy oké. A nyugati országok már kb elérték ezt, ott még a vallásos emberek is elfogadják a melegeket, még ha azt is gondolják, hogy bűnösök. De elfogadják, hogy vannak, és az ő dolguk, hogy hogyan élik az életüket.
2020. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy attól jobb lesz a melegek elfogadása azért mert a Marvel rajongók 90%-át (még a melegeket is) kiakasztják azzal, hogy meleget csinálnak Peter Parkerből. Stan Lee is elmondta még 2015-ben amikor először szóba került a dolog, hogy Peter Parker karaktere egy kaukázusi, nemnemdohányzó, nem drogozó, heteró srác. Nincs észszerű oka annak, hogy ezen változtassanak. Ahogy Black Panther afroamerikai, hisz Afrikából származik.

De a másik oldallal sem értek egyek akik verték a nyálukat pl a Skywalker Kora kapcsán, hogy melegpropaganda, mert "tele van bu*ikkal" amikor kb 2 másodpercig látható benn két ölelkező leszbikus karakter.

2020. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem a Marvelről van szó, hanem arról, hogy meleg karakterek megjelennek filmekben, lehetőleg "hétköznapi" szerepben, ahol a szexuálist orientációjuk a sztorihoz nem ad különösebben hozzá extrát, egyszerűen csak egy tény. Lehet ezt jól is csinálni meg erőltetetten, mindkettőra van példa a közelmúltból is. Az ilyen franchise rajongók meg kb külön állatfaj, ha valami nem úgy történik egy filmben, ahogy azt az álomvilágukban összerakták, akkor elkezdenek ősember módjára hőbörögni, internetes fórumokon leginkább. Megsúgom, a stúdiók kb leszarják, hogy a kocka rajongók mit gondolnak, ugyanis elenyésző a számuk az átlagnézőkhöz képest, ráadásul ha Vasember explicit homoorgiában vesz részt a következő részben, valószínűleg akkor is letáboroznak a mozi elé, hogy először lássák.
2020. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Csak éppen az,hogy a közösségi médiában lassan több melegekről szóló cikkel találkozik az ember egyáltalán nem azt a társadalmi szintű párszázalékot mutataja,ami igazából. Az,hogy bármilyen sorozatban,még ott is ahol egyáltalán nem mérvadó a sztori szemponjából mások nemi identitása, ott is 10ből 6 ember meleg, és ez egyáltalán nem mutat valós arányokat. Az hogy a pridera minden egyes évben emberek ezrei mennek ki, elég nagy többsége ennek hetero,csakis polgárpukkasztás céljából. Meg egyébként is a pride maga egy rohadt nagy melegpropaganda. És mielőtt a homofób jelzőt aggatnák rám,csak közlöm, hogy a környezetemben is vannak meleg emberek,és ugyanúgy zavar ha hátrányos megkülönböztetésben részesülnek, és én sem ítélem el egyikőjúket sem. Egészegyszerűen nem tartom reálisnak,hogy a népszerű fiatal korosztálynak szóló sorozatokban kb. 10 ből 6 szereplő meleg és mi ez, ha nem propaganda?
2020. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!