Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tényleg felvállalhatatlan...

Az tényleg felvállalhatatlan vélemény, ha úgy gondolom hogy Magyarországon nincs helye kínaiaknak?

Figyelt kérdés
Szimplán szeretnék olyan környezetben élni, amilyenben felnőttem.....
2020. febr. 16. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
#10 azért nem érted, mert egy bérkommentelő vagy, és ezt ugyanúgy beadtad a tibetieknek is. Meg az ujguroknak is. Meg a hong kongiaknak is. Meg a taiwaniaknak is. Meg mindenkinek. Nem kérünk az internacionalizmusba bujtatott kínai imperializmusból.
2020. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
A 21. század imperialistái az antirasszisták. Rohadt gyilkosok vagytok.
2020. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

"Mi meg a rasszista idiotakbol nem kérünk."

A rasszistázás pedig ugyebár jolly joker, bármilyen észérvet helyettesít és bármilyen vita automatikusan megnyerhető a másik lerasszistázásával.

2020. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem, meg neked nincs helyed Magyarországon, és szeretnék olyan környezetben élni, ahol te 1000 kilométeres körzeten belül nem vagy jelen. Na? Hogy oldjuk meg ezt a patthelyzetet?
2020. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
A kínaiak a legártalmatlanabb népség Magyarországon, nem értem mi bajod van velük.
2020. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Inkább 50 kínai mint egy cigány!
2020. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
#10,,Jó lenne ha a hozzád hasonló szuklatasu rasszista emberek felfognak, hogy mindannyian emberek vagyunk és semmivel nem vagyunk különbek egymásnal." Jó lenne ha a hozzád hasonló antifasiszta ellenállók tanulnának egy kis biológiát. Akkor nem írnál ilyen zöldségeket! Ezzel nem a kérdezőt igazolom, épp ellenkezőleg, szerintem a kínaiak speciel 100szor értékesebbek, mint a cigányok, négerek meg egyebek, mondjuk például azért mert a kínaiak IQ-ja 40 ponttal több mint az említett csoportoknak. Szorgalmasak, türelmesek, nyugodtak, tisztelettudóak. Ha minden cigányt kicserélnénk egy kínaira, ez az ország fényévekkel előrébb járna! Persze jobb lenne ha erre nem lenne szükség, dehát mivel a fehérek nem szülnek, így akkor inkább az ázsiaik, mint a különböző cigány népségek.
2020. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!