Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy le vagyok...

Miért van az hogy le vagyok pontozva teljesen itt gykn amikor rosszat írok Gyurcsány Ferencről (csak az igazat írom le róla)?

Figyelt kérdés
Tényleg fura az igazat írom le róla hogy egy pojáca a politikában és egyből lepontoznak meg elmondják hogy SZENT GYURCSÁNYT nem bánthatom.

2020. febr. 21. 22:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#7 honnan tudod hogy az az én válaszom?
2020. febr. 22. 09:58
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Kígyóznak a kígyók az összecsórt fontokból.
2020. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
7. Szóról szóra ugyanazokat a kifejezéseket használtad, szent gyurcsány, stb... és ott is hisztiztél, hogy le lettél pontozva. Egyrészt, aki hisztizik egy válaszban, hogy le lett pontozva, azt még jobban lepontozzák, másrészt aki pártatlan az lepontozza a provokatív kommenteket, oldaltól függetlenül. Ha ilyen stílusban írnának kommentet Orbánról, és utána még hisztiznének is, hogy le lettek pontozva, azt én is lenyomnám. Ne felejtsd el, hogy a lepontozás azt jelenti, hogy a válasz nem hasznos, akkor is ha sokan tetszik, nem tetsziknek használják. Ha csak cinizálni mész oda, anélkül hogy válaszolnál mondjuk a kérdésre, akkor a válaszod nem hasznos.
2020. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!