Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartják a Fidesz szavazó...

Miért tartják a Fidesz szavazói hazaárulónak azt aki külföldön dolgzozik vagy él?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom a fideszes szavazóktól hogy aki külföldön dolgozik az nem is magyar hanem haza áruló .Akkor ezekről hazaárulókról akik elhagyták az országot önős érdekből mi a véleményük ?

Puskás Ferenc,Kocsis Sándor,Szent-Györgyi Albert,Wass Albert,Neumann János,Szilárd Leó,Teller Ede,Wigner Jenő,Kossuth Lajos,Galamb József,Farkas Jenő,



2020. febr. 23. 18:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
#2 akkor miért éltek a "hanyatló" nyugaton?
2020. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha én is megkapnám az európai bér minimumot 10 éves programozói tapasztalattal, akkor többet keresnék, mint az infóparkban.
2020. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Már megint egy hazugság van tényként beállítva
2020. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Már megint egy lehetetlen nap, holnap sem fogok annyit kapni, mint egy zero tudással dolgozó Franciaországban, pedig állítólag jól keresek informatikusként...
2020. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
43%

Kettes vagyok

Akkor mentünk ki amikor még a gyurcsány kormány volt hatalmon. Külföndön is évek kellenek míg anyagilag stabil lesz az ember. Nekünk most jött el az az idő amikor tervezzük a végleges hazaköltözést.

Attól, hogy valaki külföldön él még támogathat olyan pártot amit szeretne ha lenne ha hazamegy.

Sajnálom ha sokan ezért lepontoznak, és azt hiszik minden fideszes szar ember. Ez legyen a legnagyobb gondjuk.

2020. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%
AZ európai bért midenki nagyon szeretné ugye?? de az európai árakat annyira nem szerintem. Mert ha a bolti eladók, szakácsok, takarítók stb Angliai béreket kapnak akkor itt Angliai árak is lesznek de ebbe nem gondol bele a sok szűkagyú... nem mondom h hhu de jóó a helyzet és álom az élet, de a külföldi fizetést nem úgy kell nézni h 'mi lenne ha itt annyit keresnék'...más story elárulom..de nehét kiszámolni kell hozzá általános iskola
2020. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
Nos, Budapest drágább, mint Drezda lakhatásban és élelemben is...
2020. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
31%
Azért nagy többségében ezek a helyek ahol a 'mosogatók is BMW-vel járnak' sokak szerint sokkkal sokkal drágábbak valljuk be. Angliában éltem ott ezért a munkáét kb kétszer annyit kapnék de az árakkal is tisztában vagyok és semmivel nem élnek jobb színvonalon. Nem azt mondom itt nincs mit javítani..van bőven. De azt mondani, hogy külföldön minden jobb és tökéleteeees ostobaság, de ez van bele nevelve az emberek többségébe,mert talán egyszer elmentek egy külföldi nagyváros főutcájába..Ha itt végig mész az Andrássy úton és mást nem látnál azt hinnéd itt luxusban él mindenki
2020. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%
Mondja az, aki jól keres.
2020. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%
Aztán szerinted érdekel az bárkit is, hogy mit gondolnak róla? Én 10 év alatt kétszer voltam csak MO-n, akkor is csak pár nap ismerősökkel a Balatonon és ennyi, amúgy egyáltalán nem hiányzik.
2020. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!