Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartják a Fidesz szavazó...

Miért tartják a Fidesz szavazói hazaárulónak azt aki külföldön dolgzozik vagy él?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom a fideszes szavazóktól hogy aki külföldön dolgozik az nem is magyar hanem haza áruló .Akkor ezekről hazaárulókról akik elhagyták az országot önős érdekből mi a véleményük ?

Puskás Ferenc,Kocsis Sándor,Szent-Györgyi Albert,Wass Albert,Neumann János,Szilárd Leó,Teller Ede,Wigner Jenő,Kossuth Lajos,Galamb József,Farkas Jenő,



2020. febr. 23. 18:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%

De szép is mikor kitalálsz valamit és tényként kezeled.


Nem, nem tartják hazaárulónak a Fideszesek azokat akik kint dolgoznak, sőt a külhöni magyarokért is a Fidesz küzd míg az ellenzék csak taposná őket.


Az ellenzéki EP képviselők közül jó párat viszont valóban hazaárulónak tartunk a Brüsszelben folytatott áskálódásukért.

2020. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes én fidesz párti vagyok, és sok barátom, ismerősöm is az. Mégis külföldön élünk több mint 14 éve.. Még senki nem mondta, hogy hazaáruló lennék.
2020. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

Nem feltétlenül csak a Fidesz szavazói tartják így és nem is minden Fidesz-szavazó gondolja ezt, fölösleges általánosítani.

Szerintem aki ezen a vélemény van az azért gondolja így, mert nem Magyarországhoz tesz valamit hozzá, a munkáját, tudását máshol kamatoztatja, más profitál belőle. Ettől szerintem még nem lesz hazaáruló, csak annyit tesz, hogy önmagát helyezi előtérbe, de ez egy emberi dolog.

2020. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
2020. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Azért, mert ez egy kényelmes uszító süket duma. Otthon nem kapsz munkát - jobbára a Fidesz-KNDP vezetés miatt -, kénytelen vagy külföldön megkeresni a kenyeredet, beilleszkedni, élni - erre jön a süket (és roppantul aljas!) duma, hogy te vagy a hazaáruló, csak mert nem kegyeskedtél himnuszolva és hősleg éhen dögleni a nagyot ugró pannon puma országában?


Vágod, ugye?

2020. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki haza áruló, aki nem Fideszes.
2020. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Beszélek nyelveket, szeretek utazni, külföldön éltem és jártam egyetemre, nem vagyok rasszista és ha holnap kéne szavaznom a Fideszre szavaznék mert ideológiailag a jobb oldalon vagyok. Engem is idegesít sok dolog velük kapcsolatban, de inkább mint a komcsi koalíció. Nem minden jobb oldali ember falusi , tanulatlan, vallásos stb stb..ezt csak a liberális bölcsész meg egyéb diplomások mondják akiknek anyuci apuci mindent alátett, burokban élték le az életük és semmi inger nem érte őket...és azt hiszik jobbak mint mások, amikor saját erőből semmit nem tettek volna le az asztalra életükben.
2020. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Soros
2020. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

#2

Külföldön egyszerű fideszesnek lenni.

2020. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%

#7 ha te a fideszre szavaznál, akkor csak szeretnéd jobboldalinak hinni magad, de tudod, hogy komcsi vagy. Ezért szavaznál az államosító, állami árszabályzó, haveri köröket törvénykezéssel segítő, KISZ, MSZMP, állambiztonsági funkcionáriusokból álló, kádár rendszert idéző fideszre.

De nem vagy egyedül, a fideszesek nagy része hasonló, olyan komcsik akik szégyellik ideológiájukat (ami érthető, hisz egy beteg, káros ideológia), de még is tartják hozzá magukat, felmentve magukat azzal, hogy hirdetik, maguknak is bebeszélik ők bizony pont ellentétesek.

2020. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!