Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartják a Fidesz szavazó...

Miért tartják a Fidesz szavazói hazaárulónak azt aki külföldön dolgzozik vagy él?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom a fideszes szavazóktól hogy aki külföldön dolgozik az nem is magyar hanem haza áruló .Akkor ezekről hazaárulókról akik elhagyták az országot önős érdekből mi a véleményük ?

Puskás Ferenc,Kocsis Sándor,Szent-Györgyi Albert,Wass Albert,Neumann János,Szilárd Leó,Teller Ede,Wigner Jenő,Kossuth Lajos,Galamb József,Farkas Jenő,



2020. febr. 23. 18:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

#16 az európai árak már rég megvannak, csak a bérek nem. Nem véletlen járok a közeli szlovákiába vásárolni (ahol amúgy a zordabb terepviszonyok, és telek mellett is sokkal jobbak az utak, és motorral nem kell külön autópályadíjat fizetni).

Ahogy a haver se véletlenül vásárol németországban, ausztriában amikor megy látogatni a rokonokat németországba.

Szlovénia sem drágább mint magyarország.

2020. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
14%
A vásárlás a kissebb része a költségeimnek, de az élelmiszer árak is azért a legtöbb országhoz képest olcsóbb. Egy lakásra amiért Budapesten központi helyen fizetsz mondjuk 130ezret, fizetnél 400at egy nyugati nagyvárosnban alsóhangon, vagy többet. Ha megvennéd nyilván akkor is sokszorosa, de mindenki rákereshet. Tömegközlekedés ami 9500 per hó, lenne 40ezer Londonban. Angliával van tapasztalatom csak, de ahogy utazások alatt látom(meg rá lehet googlezni), ez a helyzet Hollandiában, Belgiumban, Franciaországban, Svédország stb sbt..Németországban sok időt nem töltöttem, de azt, hogy olcsóbb nehezen hiszem el. De mondom én nem azt akarom mondani, hogy itt minden jó, tudom, hogy nem, csak annyira fel tudja húzni az agyam amikor addig terjed az intelligencija sokaknak h ott ennyit keresnek, itt meg annyit és a két összeget összehasonlítják,és azt hiszik ott is úgy élnének belőle mint itt. Amiért előbb külföldre költöznék az inkább az, hogy nincs ennyi bunkó mint itt..persze az is változó.
2020. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
14%

#22 mondom, hogy nem olcsóbb, az élelmiszer sem. Inkább drágább.


Budapesten központi helyen max EGY SZOBÁÉRT fizetsz 130-at, egy nagyon kicsiért, plusz rezsi. Egy lakásnak nevezhető, de még mindig régi építésű, központi helyen 200 körül van + rezsi. Ha újépítésű akkor mégtöbb.


Tömegközlekedés lehet drágább, de legalább van. Itt a város bizonyos két pontja közt alig lehet átjutni, a fél várost meg kell hozzá kerülni, évtizedes felújításokkal, 20-al döcögő 50 éves roncsokon, ahol 2 metró van, és 2 torzó, városi vasút pedig kb nincs.

2020. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Ráday utcában fizettem 130at egy 32 négyzetméter körüli lakásért úgy, hogy egyedül voltam. Ez nem volt régen. Az azért egy elég jó helynek számít. Persze ki lehet fizetni ennyit egy szobáért is ha luxus lakásban akar lakni az illető. Mindenhol a csillagos ég a határ ha ezt nézzük. Én azt mondom, hogy lehet találni egy ember számára élhető lakást ennyiért jó helyen..persze ráugranak 10en, de ez vele jár. Lehet találni 1millió/hó-ért is. Tömegközlekedés Budapesten szerintem az árához képest nem rossz. Van ahol ennél jóval többért jóval szarabb. Meg azért Szlovákia meg Szlovénia az nem éppen olyan mintha New Yorkhoz hasonlítanánk vagy Párizshoz, vagy mit tudom én, mert azért a többség nem Szlovákiába vándorol ki Magyarországról. Azok még ennél is pi*sább országok. Indiában is alacsonyabbak az árak meg Bangladeshben is, de itt elsősorban a fejlettebb országokra gondolnak szerintem.


Ha a bérekről van szó a legnagyobb probléma szerintem a primitív adózási rendszer. Tök mindegy ki mennyit keres 1/3ot levonnak és elherdálják. De a baloldal sem éppen arról híres, hogy megvetné az agyonadóztatást meg az 'ingyen' dolgok ígérgetését sehol, tehát nem vagyok benne biztos, hogy az a válasz..xart lecserélnénk fosra kb

2020. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!