Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik pillanatban hazaárulónak tituláljuk a mai fiatalokat, a másik pillanatban meg sírunk, hogy kimennek?

Figyelt kérdés
A prolik miért várják el, hogy valaki a hazájáért kiálljon, amikor csak a sértést, bántást kapja annak népétől?
2018. nov. 4. 13:18
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja, hogy amikor eszükbe jut, hogy a nyugdíjukat a mai fiatalok járulékai fedezik, akkor már maradjon minden fiatal? Szánalom...
2018. nov. 4. 13:19
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Ez van sajnos. Prolik és nyuggerek országa lettünk, az ő kezükben van a hatalom.
2018. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
2018. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Valami nagy katyvasz van a fejedben.

Hol találsz te olyanokat, akik egyszerre sírnak amiért kimennek a fiatalok és tartják őket hazaárulónak?

csak mert az egyik ezt mondja, a másik meg amazt, miért kapcsolod őket egybe?

2018. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem ezt az országot a benne lévő embereket már kevésbé, de ezeket nem lehet megváltoztatni, mert elrohadtak már 50 éve.
2018. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%
Hadd hasítsanak kifele a kis csírák, nem kár értük. Csak a határokat kéne már lezárni, hogy visszafele egy se tudjon jönni.
2018. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Fiatalként mondom, hogy az átlag pávák nyugodtan kimehetnek, ott is max betanított munkások lesznek, eladós, operátor.
2018. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7: meglepődnél mennyi ilyen van. Facebookon az egyik platformon szidja a fiatalokat, akik kimennek, másik poszt alatt pedig kesereg, hogy nem lesz nyugdíjja. Nem az én fejembe van a katyvasz, hanem az ilyen erkölcsileg nulla lúzerek fejében ;)


Eleve meg tudnátok fogalmazni, kik is azok a mai fiatalok? Mert az is mai fiatal, aki keményen küzd a jövőjéért, és az is, aki 14 évesen 8 általános után megy a földekre szilvát kaszálni és csodálkozik hogy nincs normális fizuja... Aki ér valamit, az pedig megteheti, hogy ne ilyen nulla emberek között élje le az életet.


Szóval kik is azok a mai fiatalok? Erre válaszoljatok, nagy okosok.

2018. nov. 4. 14:23
 9/25 anonim ***** válasza:
13%

"meglepődnél mennyi ilyen van. Facebookon az egyik platformon szidja a fiatalokat, akik kimennek, másik poszt alatt pedig kesereg, hogy nem lesz nyugdíJa"


kevesebb virtuális világ, több valóság.

2018. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 szántóvető ***** válasza:
33%
én még nem hallottam hogy valaki nyilvánosan hazaárulózta volna őket.egyébként a mindenkori kormány felelőssége a jóléti állam megteremtése,de szemlátomást még csak törekvések sem voltak erre az elmúlt évtizedekben.most meg csodálkoznak hogy kiürül az ország.
2018. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!