Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én szerintem adkivételese...

Csak én szerintem adkivételesen tiszta kritikát a világról ez a videós?

Figyelt kérdés

[link]


2:10-től érdemes nézni.


Tisztázzuk le, én nem bírom a kormányt,de ettől elegem van abból hogy vár.it tesznek kapjék a negatív ívet.

Akár negatí, akár pozitív amit tesznek.


Sokan mondják hogy a médiát a kormány uralja...

Nah az egész online média bűzlik az ellenzéki érdektől, és probagandától, és leginkább ez adja meg az identitásukat az online lapoknak.

Ehhez képest a televíziós média szintemár függetlennek látszik.



2020. febr. 29. 22:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Szóval mégegyszer, én most nem a Fidesszel értek egyet, hanem a fidesz egy lépésével, ez nem ugyan az.

Nem értek egyet a fidesszel, konkrétan mert a tanárokat kisemmizi, és ezzel hiába egy jó tanterv, az oktatást úgy is szétbombázza...


De ettől müg a tanterv rohadtúl nem rossz.

2020. márc. 1. 11:27
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

#11: Szerinted jelenleg jó állapotban van a magyar oktatás?

Ha nem, akkor nem kérdés hogy az új NAT rossz, mert gyakorlatilag mindazt erősíti tovább, ami miatt rossz.

Dióhéjban a baj az oktatással a sok felesleges elméleti anyag bifláztatása, az alulfizetett tanárok, mivel így kevés kivétellel kontraszelektált emberek mennek tanárnak, illetve hogy nem ösztönzi a diákot önálló vélemény kialakítására, kulturált vitára, szádba rágja, miről mit kell gondolni.

A linkelt videódban nem érti az illető, miért baj az, hogy a valamelyik háborúban harcoló magyar katonák hősnek vannak beállítva az iskolai történelemkönyvekben. Nos, szerintem semmivel nem különb egy magyar katona egy török vagy egy német katonánál, mindannyian ugyanúgy be lettek sorozva és parancsra cselekedtek, nem kell a romantizálása a háborúnak... és akkor megint oda jutottunk hogy a fidesz fasiszta.

2020. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#9: Én sem kedvelem túlzottan Gyurcsányt, de a fidesz nem egy nagyobb baromságot csinált már, csak ügyesebben csomagolják be. Lassan jön egy gazdasági világválság, majd megnézheted az eredményét a fideszes gazdaságpolitikának-

A Mi Hazánk pedig egy fidesz által futtatott kamupárt, ami azért lett létrehozva, hogy ne a fidesz legyen a legszélsőjobboldalibb párt Magyarországon.

2020. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező, megkérdezhetem hogy neked mi tetszik ennyire az új NAT-ban?
2020. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez a video is jól példázza, hogy a nyugat-európai trend mennyire nemzetellenes. A hazai ellenzék, pedig csicska módjára veszi át az egészet.


A karigeri-terv része ez is. Megfosztani a fehér embert a családtól, kultúrájától, gyökereitől, hogy egy befolyásolható zombi legyen!!


Vigyázzatok nagyon! 🤔

2020. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

12-es, miért fasiszta honvédő magyarokat, a török hódító támadókkal szemben hősként kezelni?


Ez tökéletesen megegyezik azzal, hogy valaki az othonod akarja elbitorolni, amit te a családod védelmében megvédnél.


A másik az hogy a tanterben mi szerepel semmi köze nincsen a tanári fizetéshez...

Ez egy témakörben két független probléma....

Igen a tanárok fizetését növelni kéne, és ez a fidesz hibája.

A nat az egy jó tanterv, ez a fidesz érdeme.



Kezeljük példaként a fideszt mint pártot márkaként.

Átlagosan rossz termékeket gyárt de van egy mondjuk kamera, ami még a profi konkurencia közt is verseny képes.

A termék jó attól hogy a márka szar?

Igen.

A márka szar marad attól még hogy a termék jó?

Igen

Ki kell dobni a kamerát, csak mert a többi termékét nem bírjuk?

Há jó nagy hülyeség lenne....



Megtanulnátok az indulatotokon kívül objektíven értékelni valamit?

2020. márc. 1. 15:56
 17/20 A kérdező kommentje:

Egyébként nem valamelyik, hanem egy honvédő csatában...

Ú megvétted a családod egy medvetámadástól, nem is vagy hős csak egy fasiszta....

2020. márc. 1. 15:59
 18/20 anonim ***** válasza:

Azt nem sikerült megmagyaráznod, hogy mitől jó a tanterv.

Az álláspontod a csatával kapcsolatban teljesen valid, a lényeg az lenne, hogy ezt te magad alakítsad ki, ne a szádba rágják. A Horthy-kor dicsőítése, sok középszerű fasiszta író tanítása, kár lenne tagadni hogy át van politizálva a NAT.

2020. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Horti dicsőítése az egyetlen pont ami kritikát érdemel.

Wass Alber egyáltalán nem fasiszta, és kicsitsem náci, mint ahogy a 444 elő akarja adni.

Csak egy remek művész, legalább is amit eddig olvastam tőle...

Nyírő Józsefet még őszintén nem olvastam...

Foggalmam sincs milyenek az írásai.


Mindenesetre minimum úgy kezelik a tantervet, mint fasiszta történelem hamisítást, és teljesen indokolatlan módon...

2020. márc. 1. 17:39
 20/20 anonim ***** válasza:

#19: Szerintem pedig Wass Albert fasiszta volt, de nem is ez a lényeg. Ő abban az időszakban egy jelentéktelen középszerű író volt, nála sokkal jobb írók maradnak ki a tantervből.

Nyírő József pedig a nyilasparlament tagja volt.


"Mindenesetre minimum úgy kezelik a tantervet, mint fasiszta történelem hamisítást, és teljesen indokolatlan módon..."

Szerintem annyira nem indokolatlan az, főleg hogy Horthy dicsőítését te is elismered.

2020. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!