Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha látsz egy nagycsaládot...

Ha látsz egy nagycsaládot neked nem az jön le, hogy na, megjöttek a prolik?

Figyelt kérdés
Nekem van mindig egy ilyen érzésem, de lehet csak rossz beidegződés, de az eddigi tapasztalataim szerint a nagycsaládosokból mindig rossz szagok áradnak, olyan fáradt olaj szaguk van, mintha most jöttek volna ki a konyhából főzés után.. Meg ahol sok a gyerek szerintem képtelenség normális rendet tartani otthon. Tutira vannak higiéniás gondok is, ezért én nem is szeretek a közelükben lenni. Ha orvosnál ilyenek közelében vagyok, akkor átszoktam ülni máshová. Ti mit gondoltok erről?

2020. márc. 4. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Arról senki nem tehet, hogy milyen emberek között mozogsz....


Érdekes módon körülöttem csupa olyan nagycsaládos van, akik diplomás szülők, gyönyörű budai kertes házban, példásan nevelik a gyerekeiket...

2020. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Hát, azt mondjuk, hogy buszon ki száll fel, vagy az orvosi rendelőbe kik jönnek be, azt valóban nem nagyon tudok szelektálni..;)
2020. márc. 4. 12:17
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
42%os TakácsZs most jól megmondta a tutit. :D
2020. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem a panelkecskékre gondolsz tesa?
2020. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
#3 Hiányoztam? De miért is emlegettél? Meg sem szólaltam. Mit is mondtam meg szerinted?
2020. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem! Neked meg egy másik bolygora kellene átülnöd.
2020. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Én "nagycsaládosan" nőttem fel, de nem rémlik, hogy a testvéreim, vagy a szüleim büdösek lettek volna. Lehet én is az voltam, azért nem tűnt fel. Viccet félre téve, szép házunk volt, rendezett, mindig ki kellett vennünk a részünket a takarításban, rend tartásban nekünk is. Anyum pedagógus, mindig jól öltözött, illemtudó, és igényes. Nem "szakadt" a kinézete,csak mert 3 gyereket szült. Apum villanyszerelő, általában munkásruhában látni, de őt se úgy képzeld el, hogy tiszta retek. Szereti a tisztaságot, és ha nem dolgozni megy, akkor ő is mindig ad a megjelenésére.

Mivel már semmelyikünk sem él otthon, így nem nagyon megyünk 5-en mindenhova, de gyereként sem rémlik, hogy bárki megvetően nézett volna ránk, hogy "mennyien vagyunk".

2020. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

nekem inkább az, hogy nem tudnak viselkedni, de előjogokat követelnek maguknak, mert nekik sok gyerek van. Nagy tisztelet a kivételnek, mert ilyen is van.

Nagyapámék 9-en voltak testvérek, de akkor még a gyerekek meg voltak nevelve, mert a szülők tudták, hogy őket is minősíti a gyerek (ápoltsága, viselkedése, stb.).

2020. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Balczónak 12 gyermeke van. Proli?


Én azt mondom, hogy az olyan ember a proli, aki ilyen előítéletes, mint a "kérdező". Mert ez azért mégse valódi kérdés, nem?


Engem az zavart egy darabig, hogy a homokozóba az 1 gyerekesek nem hoztak játékot, mondta is több anyuka, hogy úgyis néhány év alatt kinövi a gyerek a homokozást, minek vegyen. És küldte a 3-4 gyerekesekhez a sajátját, hogy menjél, kérjél tőlük, nekik úgyis annyi van.


Szerintem a legprolibbak az egykések, komolyan.


Csak kiváncsi vagyok: mire gondoltál a "tutira vannak higiéniás gondok is" alatt?

2020. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

"Szerintem a legprolibbak az egykések, komolyan."

Robert de Niro is egyke. Amúgy meg Di Caprio a legprolibb mind közül, mert egyke és gyereke sincs. Sóval igazad van...


Egy egyke :))

2020. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!