Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán hibája lesz, ha nem...

Orbán hibája lesz, ha nem bírja az egészségügy a súlyos esetek ellátását?

Figyelt kérdés
A halálozási ráta ugyan alacsony, de a sokakat padlóra küldhet a fertőzés. Az egészségügy pedig romokban. Orbán a hibás?

2020. márc. 5. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
38%

27-es!

"Az egésségügy köszöni szépen jól van."


Te várakoztál már betegen a rendelőintézetben, vagy a sürgősségin? Mert ha igen, akkor nem nyomatnád itt a hazug kormánypropagandádat.

Az igaz, hogy sok kórházat és rendelőintézetet felújítottak, csak nincs aki benne dolgozzon, mert Orbánék külföldre kergették az ápolónőket és orvosokat.

Néhány hatvanöt év feletti orvos tartja még a "frontot".

Erre aztán büszke lehetsz!

2020. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
73%

#71 Igen nagy nálad a sötétség azt látom. Hogy szöveget értelmezni nem tudsz az nem kétséges, megpróbálok segíteni, hátha...

Azt hazudjátok rendszeresen, most már tíz éve folyamatosan, hogy összeomlik az egészségügy, itt minden rohad, vége. Ehhez képest jobb a helyzet mint 10 éve volt. Nem jó, hanem jobb. Itt kellene értened a különbséget végre.

És bizony jártam az elmúlt években nem egyszer rendelőkben, sűrgősségin is, és bizony több rokonomnak volt hosszabb kórházi ellátása, műtéte, súlyos egészségügyi problémája. Éppen úgy vannak gondok most is mint 15-20 éve is voltak. Voltam kórházban én magam úgy 20 éve, hogy vinni kellett mindent a vécépapírtól zuhanyfüggönyig. Hogy friss műtétesként szereztem a kórházi vécé állapota miatt fertőzést. Ahogyan volt jó tapasztalatom is akkor is az orvosokkal nővérekkel, miközben éjszaka egyetlen nővérnek kellett ellátnia a teljes osztályt. Szóval ne mesélj arról hogy ma sokkal rosszabb, mert nem igaz.

Az elmúlt években a szűk családban volt több szülés, közte koraszüléssel, szívműtét, epeműtét, rák kezelése, baleset utáni súlyos műtét sebészeti ellátással, több hónapos kórházi kezeléssel és sajnos igen súlyos betegség is aminek gyógyszeres kezelése milliós nagyságrendű havonta - mindezt állami kórházakban, rendelőkben, a TB finanszírozásával. És igen, én is 8 hónap alatt jutottam be az ortopédiára és nekünk is hónapokat kell várni sokszor egy-egy vizsgálatra, mi is vittük már gyerekünket inkább magán rendelésre. Nagyon pontosan tisztában vagyok az egészségügy helyzetével állapotával és ráadásul viszonyítási alapom is van a korábbi évekből, évtizedekből. Szóval abba lehet hagyni a mesedélutánt!

2020. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
62%
2020. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
73%

#73 Olvastad is amit belinkeltél vagy elég volt a hangzatos címe? mert a cikkben semmi nincsen. Egy állítást fogalmaznak meg csupán, hogy nem végeznek el megfelelő mennyiségű tesztet, és ennyi. A WHO ajánlásai szerint végzik amit kell és minden más lépésük is nyilvános, követhető és a vírus terjedését lassítja.

Látsz egy hangzatos címet ami mögött már nincs semmi, de neked ez elég? Na, pont így hülyítenek téged minden másban is a ballibek.

2020. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem olvasd el ismét lassan a cikket. Ha még mindig ezen az állásponton vagy, akkor többször is. Ha kell, kérj a rokonoktól segítséget a szövegértésben.
2020. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
32%

Rákos beteg vagyok. Fél éves várólisták vannak. Nem azért, mert nincs orvos. Azért, mert a TB napi 10 embert fizet ki, és ennyi. Hiába tudna az orvos 5-ször ennyit is ellátni, egyszerűen nem teheti meg.

A kórház, ahova tartozunk egyszerűen undorító. Koszos, büdös, romos, a fejedre szakad. Az orvosok átlagéletkora 60 év, mert a fiatalok már külföldön vannak. Egyszerhasználatos eszközöket fertőtlenítenek, és használnak újra, mert nem kapnak újat.

Soroljam még? Aki volt beteg, tudja.

Az egészségügy összeomlását már évek óta mondják, még vírus sem kellett hozzá. Csak eddig úgy voltak vele a honatyák, hogy minek költsenek a beteg emberekre, van elég egészséges, aki tud dolgozni, adót fizetni. A beteg meg csak viszi a pénzt. Gombamód szaporodnak a magánklinikák is, ahova gyorsabban be lehet jutni, aki teheti inkább oda megy. Csak akkor mire fizetjük a horror TB-t?

Szóval nem kell világjárvány ahhoz, hogy tudja az ember, őrült gáz van az eü-ben, elég, ha bemegy bármi okból a kórházba. Ezt nem fogja bírni, de majd persze ezt is kimagyarázzák.

2020. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Hehe bírta, ezek szerint ez Orbán érdeme?
2020. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
50%
Mit bírt, és ki bírt? A normális szakembereket leváltani mondvacsinált okokkal, jó hozzáállású embereket csesztetni, viszont a fideszes bénáknak minden hibájukat elnézni? Na azt bírta, ez tény. Felőlem jöhet a fekete autó, és vihet az Andrássy útra.
2020. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
2020. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!