Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pályakezdő, B1-es angol...

Pályakezdő, B1-es angol nyelvtudású diplomásként lehet, hogy a koronavírus hozza el számomra a véget és az utcán fogok éhenhalni?

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes elolvasni a kommenteket. Ezeknélkül is elég vészjósló, hogy minden leállt főként az Audi, de van egy sanda gyanúm, hogy jövő ilyenkorra én már nem fogok élni, mert munkanélküliként (szüleim közül is csak 1 munkaképes) az utcára fogunk kerülni a jelenleg 25 milliós házunkból és hajléktalanként fogok elmúlni elég hamar, hiszen fizikálisan már most is nagyon gyenge vagyok. Előbb a szüleim utána pedig én. Lehetséges, hogy a koronavírus fogja jelenteni számomra az életet?

27/F



2020. márc. 17. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen diplomával rendelkezel?
2020. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Lehetséges, hogy a koronavírus fogja jelenteni számomra az életet? Nem inkább a véget, dipikés Jani? Béjegyes angol meg dipike az van, de egy alap kérdésre nem fussaja.
2020. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy 25 milliós házból nem az utcára kerül az ember.

Vagy ha mégis, akkor a Váci utcára.

2020. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak itt sírsz, hogy minden milyen szörnyű, az csak ront az esélyeiden.

Igen, most elég rossz a helyzet. Nem is azért, ami most van, mert az még semmi, hanem az, hogy mi lesz itt 1-2 hónap múlva.

De felesleges ezen kattogni, a vírus az egész világot érinti, most ez van, változtatni nem lehet rajta, abból kell a legjobbat kihozni, ami van.

2020. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Milyen diplomával rendelkezel?"

gazdaságinformatika


#2: Bocsi, természetesen elírtam. "Véget" lett volna. Annyira ideges vagyok, hogy a kérdést is alig tudtam kiírni.

2020. márc. 17. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Gazdaságinformatika, az kell.

Ne aggódj fel fogják fedezni a képességeidet és szükségük lesz rád és nem fogsz éhenhalni.

2020. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5, majdnem a legkeresettebb diplomával éhen halni?

Kemény vagy.

Az elmúlt hónapban vagy 20 linket küldtem egy hazatelepülni készülő távoli ismerősnek.

Fura neked magyarázni, mi az a Google.

2020. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

"Egy 25 milliós házból nem az utcára kerül az ember."


Egy lécbódé annyi a hős uccában...

2020. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!