Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy a dohányboltokat nem...

Hogyhogy a dohányboltokat nem korlátozták vagy záratták be?

Figyelt kérdés

Nyitva maradhatnak a gyógyszertárak, élelmiszerboltok és dohányboltok. Első kettőt értem, de az utolsó?

Vagy azóta van más rendelkezés?



2020. márc. 22. 11:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Neked ez a legnagyobb problémád, leírták, sokaknak orvosi segítség kéne a leszokáshoz, terheljék ezzel is az egészségügyet?
2020. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%
Mert a dohányzás edzi a tüdőt, és megtisztítja a levegőt a koronavírustól!
2020. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Jó oldala is lenne, a leszokási periódusban nem találkoznának más dohányosokkal, akik megkínálják, cigarettafüsttel, tehát igazán jó alkalom lenne.


Szegény szerencsejátékfüggők...stb sem tudnak hódolni a szenvedélyüknek, ők is feszültek ettől.

2020. márc. 22. 11:48
 14/31 nemaRendőrség ***** válasza:
35%

Hogy terjesszék egymás között a kórt.

Tüdőre megy rá, alapból szar nekik mert egész nap csak szívják a f"szt, legalább most szépen megdöglenek

2020. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem dohányzol, miért zavar?

Inkább vigyél nagyanyádnak kenyeret!

2020. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%

"De biztos vagyok Parasztpávám."


Azt gondoltuk, hogy biztos vagy. Az ilyen prolik, mint te, mindig, mindent jobban tudnak, mint azok, akik húsz évvel többet jártak iskolákba, mint ők. Világos.

2020. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%

A felsoroltakon kívül nyitva vannak a kínaiak, a könyöklős kocsmák, a lottózók és sorolhatnám még.

Az időkorlátozás pedig a dohányboltokra is pont úgy vonatkozik, ahogy pl a ruhaüzletre. Nálunk legalább is 3-kor bezárnak a dohányüzletek is.

2020. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholt is lehet kapni, pedig azt kicsit többször hallottam, hogy alkoholista ember verte végig a családját részegen, mint dohányos egy doboz cigi után.

Mellesleg ahogy írták, mindkettő függőség, az orvosoknak nincs most arra kapacitása, hogy delíriumos/nikotinért remegő emberekkel foglalkozzanak. Ja és egyébként meg jó magas adó van mindkettőn, a bevétel meg kell állambácsinak.

2020. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Értem az indokokat, és szomorú.


Aki csak bagóért ugrik le, az is ugyanúgy terjesztővé válhat, mint a csak egy.... akármiért. Olaszországban úgy olvastam, aki egyedül lemegy futni, már milliós pénzbüntetést kap. A futás egy jó függőség, anélkül is nehéz kibírni.

2020. márc. 22. 12:20
 20/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a dohányosok megveszik, amikor bevásárolnak és nagyobb mennyiségben. Egyébként nem unjátok, hogy valakit mindig támadni kell?
2020. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!