Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy a dohányboltokat nem...

Hogyhogy a dohányboltokat nem korlátozták vagy záratták be?

Figyelt kérdés

Nyitva maradhatnak a gyógyszertárak, élelmiszerboltok és dohányboltok. Első kettőt értem, de az utolsó?

Vagy azóta van más rendelkezés?



2020. márc. 22. 11:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mert kitörne a forradalom,nagyobb gáz lenne,mint a vírus miatt.
2020. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

22:

A dohányos nem támadja azokat, akiknek a képébe füstöl a legnagyobb természetességgel?

2020. márc. 22. 13:17
 23/31 anonim ***** válasza:
75%
Kiknek lett megcsinálva trafik mutyi? A Fidesz csókosoknak. Kik járnának anyagilag rosszul ha be kéne zárni? Érted már ugye? :D
2020. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Értem, igen, többen is írtátok. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2020. márc. 22. 13:59
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Bezárnának a dohányboltok pár óra elteltével már kirakatablakokat törnének. Régen a dohányból nagyon hatásos permetszert tudtak készíteni a rovarok ellen. Dohánybogár full nikotinista. Semmi permetszer, rovarölő nem hat rá.
2020. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 nemaRendőrség ***** válasza:
28%

>Nem. Egy pávának se kötelező odaállni.


A legtöbb helyre a bagós parasztnak meg kifejezetten tilos

2020. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda primitív indulatok vannak Magyarországon felhalmozódva?!

Itt már valóban mindenki mindenki ellensége!

Azt valóban nem értem, hogy a kérdezőt miért zavarja pont a dohánybolt, amikor nem is dohányzik?

Igen békétlen egy fajta...

2020. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Mert a bezárások nem azért vannak, hogy idegesítsék a népet. Pont a dohány és az alkohol függőség amitől a legnehezebb megszabadulni, és nem kell senkinek ez a balhé.

Amúgy semmi közöm a fideszhez, mégis nyertem egy dohánybolt üzemeltetést, a gyereknek gondoltam, de a végén vissza kellett lépnem, mert mégsem vállalták. (elég szerény biznisz, de stabil egy ideig még)

2020. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Aki nem dohányzik, annak nem teljesen mindegy, hogy nyitva vannak-e vagy sem? Kezd már elegem lenni abból, hogy 80%-ban antidohányosokkal van tele a Dohányzás kategória.

Nem, nem fog senki egy ismeretlen két mondatától leszokni, fogjátok már fel.


Kérdésre a válasz:

Mert sok bevétel van belőle.

2020. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 nemaRendőrség ***** válasza:

Nekünk már az is elég* hogy egy kicsit idegesít a folyamatos szekálás. Töredéke annak hogy mennyire idegesíti a nem dohányost a retkes.


*plusz randipartnerek számának drasztikus visszaesése, csökkent várható élettartam, csökkent életminőség, stb stb

2020. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!