Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a fideszesek?

Hol vannak a fideszesek?

Figyelt kérdés

Egy vidéki megyeszékhelyen élek, Fideszes vezetéssel. Diplomás irodai munkát végzek, gyerekek révén sok anyukálval-apukával találkozom, különböző végzettséggel, képzettséggel, anyagi háttérrel, vannak alkalmazottak, közalkalmazottak, kis- és nagy vállalkozók. Én nem szívesen politizálok, de mindenki mástól csak kormányellenes kijelentéseket hallok. Az utcánkban van egy nyugdíjas házaspár, valamint a testvérem szintén nyugdíjas anyósa, akik kormánypártiak.


Szóval az én szubjektív benyomásom, hogy alapvetően mindenki elégedettlen a kormánnyal, pár nyugdíjast kivéve.


A választások viszont nem ezt mutatják, de akkor hol vannak a Fideszesek? Látott már valaki igazi, élő, nem nyugdíjas Fideszest? És az itteni bérkommentelőket most ne számoljuk.


2020. márc. 30. 12:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%

"Hol vannak a fideszesek?"


Lapulnak, mert szégyellik, hogy azok!

Igaz, van néhány, amelyik még dicsekszik is vele.

2020. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk az egész család vállalkozó és mind Fideszesek vagyunk. A 18 éves diáktól a 90 éves dédiig.
2020. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

Hát nálunk is az egész család fideszes, én 46 éves vagyok, a párom 43, az ő anyukája 66,az én anyukám 72, és az apukám 75.

És mindenki rendelkezik diplomával a családban... Több kilónyi krumplit pedig sosem kaptunk 😁😁

2020. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Mifelénk vannak jópáran, de mi társaságban jellemzően nem politizálunk, ezért nem feltűnő, hogy azok. Az elégedetlenek mindig hangosabban és gyakrabban emelnek szót, mint akiknek jó úgy, ahogy van. Lehet, hogy a nálatok megforduló anyukák-apukák egy része is fideszes, csak nem tudsz róla, mert nem beszéltek politikáról.
2020. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

A te lokális tapasztalataid nem sokat nyomnak a latba. Mérvadónak az országos felméréseket tekintjük. Azok pedig újfent a Fidesz erősödését és az ellenzék gyengülését mutatják:

[link]

2020. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

A pártpreferencia magánügy. Normális ember nem köti ezt más orra alá hogy kire húzza az X-et ha csak nem konfliktust keres mert az csak arra jó.


Másik dolog ha valakire szavazol az nem feltétlenül jelenti azt hogy mindenben egyetértesz az adott pártal, ilyen gyakorlatilag nem létezik

2020. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, de csakúgy eszembe jutott. Ha te ismersz egy Klára nevű embert, az azt jelenti, hogy az országban csak ő van, több nincs?
2020. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
A fideszesek elolvassák az ilyen kis köcsögög cikkeit, és legyintenek. " No megint egy kommenista , akinek nem jutott dinnyeföld.
2020. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
a többség az,csak letagadjákert nem merik nyilvánosan felvállalni hogy egy tolvaj pártra szavaznak szociális segélyért,ingyen tankönyvért,ingyenes gyermekétkeztetésért,egy kiló krupliért stb cserébe.azt viszont nem hiszem el és nem is tapasztaltam hogy nyilvánosan szidják a fideszt mert a többség félti a nyomorúságos állását.ki is rúgnák őket rögtön,főleg ha egyszerű közszolgák.
2020. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Az én környezetemben van sok. Mindenféle ember. Egyetemi oktató, sok kisgyereked család, sok diplomás, szellemi munkát végző, egyéni vállalkozók. Fizikai és alkalmi munkát vézgő ismerőseim szélsőségesek, főként jobbik, újabban momentum. Nyugdíjasok nagy része mszp, dk. Gondolom, a koruk miatt, vissza sírják a szocializmust, na meg bányászváros voltunk anno.
2020. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!