Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazók mennyire...

A Fidesz szavazók mennyire tudnak vajon azonosulni Orbán komplexusos stílusával?

Figyelt kérdés
Nem az intézkedéseire gondolok, hanem, hogy végtelenül makacs, kompromisszumra képtelen, kérdések elől kitér, vitát nem vállal, konstruktív kritikára flegma reakciókat produkál, stb, stb? Szóval egy igazi kellemetlen alak, aki mondjuk egy munkásbrigádban menőnek tűnne, de értelmiségi körökbe nem passzol. Nem lenne jobb, ha a háttérből irányítaná, és egy kevésbé proli lenne az, akit az ország élére rakunk? Pl Lázár. (Amúgy én is Fidesz szavazó vagyok, félreértés ne essék, csak ez már nekem is kellemetlen :) )
2020. ápr. 4. 23:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

"de Viktor már megint nem engedett."


Viktor kemény gyerek! Fél kézzel kinyomja a lekvárt a palacsintából.

Retteg is tőle Brüsszel!

2020. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

"Magyarország első embere képtelen normálisan megszólalni angolul, a kiejtése borzalmas, szókincse szegényes. Ezek mellett sokszor igénytelen a megjelenése. Kényszermozgásai vannak, nyalogatja a szája szélét, vakargatja magát. Cinikus, ostoba, fafejű ember, nem méltó a pozíciójára."


Ennél tökéletesebb ember nem is lehetne vezér Magyarországon. Egyszerűen olyan szinten visszaadja a magyar átlagember tükörképét, hogy talán csak az lenne jobb, ha állandóan traktorozna és disznót vágna.

2020. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Én inkább a Fidesz szavazók miatt szégyellem, hogy kormánypárti vagyok, a legtöbbjük hihetetlen egyszerű ember, tisztelet a kivételnek. Nekem szimpatikus amúgy Orbán, főleg amiatt, hogy kitér a kérdések elől, csak felolvas egy előre megírt szöveget, aminek semmi köze ahhoz, amire válaszolnia kéne. Azért, mert megteheti. Nem ad támadási felületet, érzékelteti a hatalmát, látszik rajta, hogy csak unalomból meg be a parlamentbe, nem is érdekli az egész, mert úgyis az lesz, amit ő akar.
2020. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

"A Fidesz szavazók mennyire tudnak vajon azonosulni Orbán komplexusos stílusával?"

Nincs mivel azonosulni, mert nincsen "komplexusos stílusa".

" végtelenül makacs, kompromisszumra képtelen, kérdések elől kitér, vitát nem vállal, konstruktív kritikára flegma reakciókat produkál,"

Nem makacs, hanem határozott. Ha meg nem lenne határozott és nem tudná végigvinni amiket eldöntöttek, nem lenne alkalmas az ország vezetésére.

A kompromisszumra képtelenség nem azt jelenti hogy az ellenzékkel való tárgyalás után több ponton módosítják a javaslatot - amit utána ez az ellenzék nem fogad el. Csak te nem látod azokat az előkészületeket, vitákat és megbeszéléseket, ahol eldőlnek a dolgok. Te a végeredményt látod és nem a folyamatot, ami során kompromisszumokkal jön létre a döntés. Ugyanakkor vannak kérdések amikben nem lehet kompromisszumos megoldást hozni. Mert vagy jobbra, vagy balra, nincs olyan hogy ha az egyik Bajára akar menni a másik meg Miskolcra, akkor legyen kompromisszum és a cél akkor már Győr lesz.

Nem tér ki a kérdések elől, csak elege van abból amikor századszorra is felteszik neki ugyanazt a kérdést amiről elsőre is nyilvánvaló volt hogy nem a válasz érdekli őket, hanem hogy kimondhassák a rágalmat, hazugságot magával a kérdéssel. Ha tőled megkérdezik, hogy miért loptad el a nagyanyád pénzét - akkor elsőre felháborodsz és válaszolsz, hogy nem tettél ilyet. Ha utána századszorra teszik neked fel ugyanezt a kérdést variálva, pl. hogy miképpen reagálsz XY azon állítására, hogy elloptad a nagyanyád pénzét aki emiatt segélyre szorult - te hogy reagálnál? Újra meg újra nyugodtan és udvariasan elmagyaráznád, hogy alapvetően hazugság már az is hogy elloptad volna a nagyanyád pénzét? Miközben jól tudod hogy a kérdező is tisztában van vele hogy ezt te már sokszor elmondtad?

A vitákat vállalja - ott ahol van értelme. A szakterületek vitáit a szakterület illetékesei folytatják le az ahhoz értőkkel. A miniszterelnöknek a pártjában, a kormányban kell vitáznia ezek alapján és ezek után. Attól mert nem áll le az ellenzék önjelölt prominenseivel vitatkozni még nem történik semmi. Nekem nincs szükségem arra hogy ajtónak rohangáló, korláton csimpaszkodó bohócokkal, a rendőrökre füstgránátot dobó, az olimpiát megpuccsoló anarchistákkal vagy olyan műveletlen, faragatlan, ostoba tuskókkal álljon le vitatkozni, mint Jakab. Miről és minek?

"konstruktív kritikára flegma reakciókat produkál"

Na, kíváncsivá tettél. Mikor is volt konstruktív kritika amire flegma reakciót produkált?

Értem én hogy rengetegen azért szavaznak a fideszre mert az ellenzék totál alkalmatlan, de ne próbáld ezt meg olyannak beállítani, mintha más lenne a hátterében a szavazatodnak - már ha elhiszem, hogy a fideszre szavaztál.

2020. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"ellenzékkel való tárgyalás után több ponton módosítják a javaslatot - amit utána ez az ellenzék nem fogad el"


Ennek pont az ellenkezője az igaz. A konstruktív kormány-ellenzéki tárgyalások után Orbán lenullázza az ellenzéki javaslatokat, hogy ne fogadják el, hogy legyen megint egy bűnbak, hogy ketté lehessen osztani az országot.


"Nem makacs, hanem határozott."


Jaja, pont mint a viccben a szamár :)


"A vitákat vállalja - ott ahol van értelme"


Szóval eddig sehol nem volt értelme? Szerintem egy vezetőnek ki kell állni az ellenfeleivel, meg kell beszélni a problémákat is, be kell ismerni a hibákat is, stb. Ez az, amit pl Lázár János ügyesen csinál. Minden választás előtt kutya kötelessége lenne a nagyobb pártok vezetőivel egy moderált vitán résztvennie.


"Na, kíváncsivá tettél. Mikor is volt konstruktív kritika amire flegma reakciót produkált?"


Mikor volt nem flegma reakciója? Bármilyen kérdésre a másik támadásával válaszol, vagy egy elbagatelizáló, semmibevevő, vicceskedő mondattal. Ez sajnos gáz.


És, nem mintha számítana, de tényleg Fidesz szavazó vagyok, és szerintem sokkal több szavazónk lenne ha vagy Orbán tanulna egy kis kultúrát, vagy más ülne a székébe.

2020. ápr. 6. 19:48
 16/17 anonim ***** válasza:

a 12-es nagyon jól leírta:


a magyarok többsége ezzel tud azonosulni, hiszen a lakosság kb. 70-% nagyszájú, tájékozatlan, igénytelen, elhízott ember.

2022. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Orbán Viktorral a magyar átlagember könnyen tud azonosulni: dagadt, primitív, szerinte mindig más a hibás, folyton megsértődik, harcol, a gyakorlatban semmit nem tud lopásan kívül.

A magyar átlag prolinak ez szimpatikus, ahhoz meg úgyis buta, hogy felfogja, szétlopták az országot. A magyar az egyik legbutább, legelmaradottabb társadalom egész Európában.

2023. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!