Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tv-ben mondtak valamit,...

A Tv-ben mondtak valamit, hogy valami parkokat lezártak. De azért ugye mindenki tudni fogja a kutyáját levinni sétálni?

Figyelt kérdés

Mert ugye ha pl mondjuk egy nagy park környékén laknak, de mondjuk emeletes házban egy kutyával, akkor a kutya gondolom napi kétszer mondjuk igényli, szeretne lemenni

Dolgát elvégezni, meg kicsit futkosni.

(Én máshol lakom és nincs kutyám, és van udvar jó méretű.)


Meg egyébként láttam én már ilyen tök pici kutyafuttatókat, ott meg nagyon jó indulattal 3 kutya fér el egymás mellett, és az is a kisebb méretű, és gondolom a gazdáik örülhetnek, ha nem kapnak össze. Tehát pl amúgy meg hosszába nincs is annyi hely, meg még széltébe se talán, hogy rendesen megforduljon, egy nagyobb testű kutyának az a hossz is ott például nagyon rövid egy "hozd vissza"-játékra. A kiskutyáknak is szerintem épphogy jó. De egy nagyobbnak, vagy 2-3-4-5-6 nagyobbnak egyszerre... :S


Csak érdeklődöm, hogy ugye azért a kutyások meg tudják oldani mindannyian? Tehát mindenhol van ugye ilyen alternatív lehetőség, ahova mehetnének?



2020. ápr. 11. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Minek kell emeletes házban, panelban kutyát tartani? Soha nem értettem.
2020. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
nem kell bemenni a parkba, majd szrik a járdára
2020. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És akkor gondolom a gazdi összeszedi mint feltételezem eddig is; de egyébként akkor honnan tudhatja a kutya, hogy most kivételesen szabad neki a járdán is. Mert eddig mindig úgy volt, gondolom, hogy csak valahol a fűbe, ahol vélhetően nemigen lépnek bele.
2020. ápr. 11. 11:36
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

2/2:

"nem kell bemenni a parkba, majd szrik a járdára"


Jobb, ha a parkban sz@rik?

Egyébként, eddig is a járdára sz@rtak.

(A magadfajták örömére!)

2020. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

*Vagy mindenhol vannak fák, aminek esetleg a tövébe? De és ha belelép egy másik kutyának a pisijébe, az nem udni véletlenül a gazdának is, meg a kutyusnak is?


Szal remélem azért valahogy meg tudják oldani.

Meg akkor gondolom az elkerített kutyafuttatón kívülre talán kakilhat.

2020. ápr. 11. 11:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, mindenesetre , ha az emeletesházak falán, meg onnan lefolyva ilyen gyanús tócsák vannak az úgy nem túl kellemes kinézetű, bárki is alkothatta oda, akár kutya, akár másvalaki (pl egy ember mondjuk). (?)
2020. ápr. 11. 11:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én simán levinném,ha lenne...
2020. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát nyilván le is kell, de akkor találsz neki megfelelő helyet?

Vagy pl nemtom, ha esetleg így a járdának egy részén ilyen kis 5 centimagas betonkeretekkel elzárva vannak ilyen fák; és akkor most a kutyák nem futkoshatnak, hanem majd pórázon mennek csak sétálva a járókelők között?

2020. ápr. 11. 11:47
 9/13 A kérdező kommentje:
*mert ha én kutya lennék, én akarnék ugrálni; mondjuk emberként is kell azért, hogy egy kicsit időnként átmozgassa magát az ember.
2020. ápr. 11. 11:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy légyszi gondoljátok végig, hogy aki pl emeletesházban lakik, de pl mondjuk nincs kutyája, és mondjuk a környékükön magától értetődő, hogy ott egy park, és oda lehet menni a kutyával; és akkor ha mondjuk azt a parkot ott lezárnák, tudná-e alternatív helyre vinni a kutyát, tehát tud-e azon a szokványos, magától értetődő, kézenfekvő helyen kívül egy másik zöld területet ott a közelben. Meg pl akinek van kutyája, az is leírhatja, hogy mennyivel volt messzebb, ha talált ilyet; vagy csak az útmenti fáknál tudott pisilni a kutyus.
2020. ápr. 11. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!