Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely megfog...

Karácsony Gergely megfog bukni végre?

Figyelt kérdés
Világosan látszik hogy ő csak a Facebookján tud főpolgármester lenni, különösen akkor, amikor a Fideszre kell hárítani a felelősséget. Ami a napokban az idősek otthonában történt, hiába is próbálja ezt a kormányra kenni, az az ő felelőssége. Az idősek otthona az önkormányzat tulajdonában van. Hogyhogy nem történik ez egy Fideszes önkormányzatban sem? Vajon hogy lehetséges?

2020. ápr. 11. 22:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
65%

“ Fidesz a magyar informatika csúcs találmányat, vagyis engem.”


Ha te vagy a csúcs, akkor szarabbul állnak mint gondoltam...:)

2020. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 A kérdező kommentje:
Most miről zagyválsz itt nekem? Ettől nem változik semmi a tényeken. Attól hogy a Fideszre kenytek mindent de MINDENT!
2020. ápr. 11. 23:53
 33/85 A kérdező kommentje:
Ti sem álltok fényesebben!
2020. ápr. 11. 23:53
 34/85 anonim ***** válasza:
28%

Karácsony még ndig megbukott, mindenben. Ha jól emlékszem még miniszterelnök jelölt is volt.

Addig marad a helyén, míg ott tartják, akik odatették. Ez nyilván nem az 1%-os pártja volt.

Amúgy vezetőnek lenni az nem bringazart fészbukozást, tüntetést, még levelezgetést jelent, hanem döntést és felelősséget.

Voltam pár cég gazdasági vezetője, bizony én feleltem a leltárhiányért is, mégis, ki más?

Csak ott nem tanácsos visszapofázni, hogy álltam volna a raktárban egész nap?

Nem. Csak oldjam meg, hogy ne legyen hiány, ez egy nagyon minimum elvárás.

Ilyen egyszerű.

2020. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg nem értitek, hogy semmi értelme nem lett volna tesztelni, mert negatív teszteredménynél is ugyanúgy karanténozni kellett volna?! Az éppen megfertőződött beteg ugyanúgy tovább tud fertőzni, csak éppen nem mutatja még ki a teszt!


Karácsony csak annyit tett, hogy mutogat a kormányra. Ehelyett ki kellett volna dolgoznia egy protokollt, hogy minden ilyen esetben 2 hét karantén, aztán teszt.

Úgy is azt ígére márcuisban, hogy fog ő tesztelni.

2020. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
40%

"Karácsony "tesztelt" ahogyan azt mondta is. Megakadályozta hogy baj legyen?"


Ha nem tesztelt volna, akkor nem az oregek fele lenne beteg, hanem mar az osszes.

2020. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
72%
SOROSTERV! Amúgy bukása jövő hét kedd 0 óra 34 perc, 38 másodpercre van ütemezve a SOROSTERV szerint.
2020. ápr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
68%
Te komolyan azért tetted fel a kérdést mert nem érted? Szerintem nagyon is csak próbálod mosdatni a kormány felelősségét mert ennyire elvont flúgos futam vagy. Nyugodj meg és minden rendben lesz, a propaganda gépezet már ezerrel a témán van és megoldja helyetted is. ;-) Ma például már benyögték azt is hogy Soros. Szóval megy ez bébi.
2020. ápr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen világos, hogy Karácsonynak önként le kéne mondani!!
2020. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
65%
"Sose becsüld alá az ostobaság erejét."
2020. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!