Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mostani korlátozásoknak...

A mostani korlátozásoknak valójában annyi értelme van, hogy úgy ahogy felkészüljön az eü a tömeges megbetegedesékre?

Figyelt kérdés

Védőoltás legfeljebb jövőben lesz, addig egyszerűen lehetetlen várni. Sok ember már most éhezik, a turizmus/vendéglátásban 10 ezrek lettek munkanélküliek, ez a maradék két hónap nemsokára lejár, muszáj dolgozni. Az Usában úgy gondolják 2022-ig kell fenntartani a korlátozásokat, ebben az esetben nem 2-5% fog meghalni a vírus miatt hanem 40-50 éhen, visszatér az utcákra a bűnözés, szegénység lesz. Tényleg van értelme ennek az egész #maradjotthonnak?


[link]


2020. ápr. 15. 00:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20, Nekem is van tervem és van tartalékom is úgy egy évre de legalább 5 ismerősöm most veszítette el az állását tartalékuk nincs, ez a munkanélküli 2 hónap múlva lejár azután hová mennek?


Mellesleg nem tudsz úgy védekezni hogy ne kapd el, kaját rendelsz, boltba, sétálni mész, előbb utóbb elkapja mindenki.

Én is támogattam eddig ezt a stayhome megoldást de előbb utóbb mérlegelni a két rossz között, mert lehet a vírus kevesebb áldozattal jár a kialakult helyzetnél.

Már az sem normális hogy egészségügyünk sincs, betegeket küldenek haza a kórházakból, fogászatra, vizsgálatokra nem járhatunk, én nem rinyálok de nagyon nem normális és kétlem hogy hosszú távon fenntartható.

2020. ápr. 15. 11:59
 22/24 anonim ***** válasza:
8%
Az a baj ezzel a maradj otthon ne maradj otthon dologgal megosztjak a nepet h ne a fontos dolgokra figyeljen. Hagyjatok ezt abba. Foglalkozzatok inkabb a megoldason meg a kinai gyogyszerek behozatalan meg az utcafertotomenitessel meg h szuntessek mega g5 -öt, meg küldjék haza az Usa katonakat!
2020. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22, Tolmácsot kérek! :D
2020. ápr. 15. 12:45
 24/24 anonim ***** válasza:
A tízessel ne foglalkozzatok..hülye szegény..
2020. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!