Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig lesz még ez a kijárási...

Meddig lesz még ez a kijárási korlátozás szerintetek?

Figyelt kérdés

Oké senki nem tudja, de szerintetek meddig lesz vajon így?

Már nagyon unom, hogy nem tudok leülni a gyrosbárban, hanem elvitelre szabad hozni, és arébb az utcán egy padon ülve eszem meg, mint egy hajléktalan, és még csorog is a földre, mert egyik kezembe a tál másik kezembe a villa, ha a térdemre teszem, leeshet...

Szóval én már várom a végét, nagyon, ez nem állspot, sok mindennek keresztbetesz, csak egy példát is felhoztam.


Ez így nem normális szerintem.

Meddig megy még ez?



2020. ápr. 17. 21:29
1 2
 11/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
71%
sokáig már nem húzhatják, mert nagyon tele van a zemberek fäsza a hülyeséggel
2020. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon tele van nekem is a ...-om Orbánnal meg az összes fideszessel.
2020. ápr. 17. 22:44
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Pedig pont azért lesz még nagyon sokáíg korlátozás, hogy az elégedetlenkedő emberek ne tudjanak a kormány ellen szervezkedni.
2020. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
Remélem még sokáig, különben ha mindent feloldanak, az lesz kb. mint olaszban...
2020. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Lehet gonosz leszek, azoknak akik élvezik ezt a bentmaradást, kaját sem adnék nekik enni sem, inni sem.

Nekem amúgy nincs nagy bajom a korlátozással csak megkérdeztem, hogy meddig tart szerintetek, mert néhány dolog kényelmetlen.

Anyagilag rendezett vagyok, hálistennek nem panaszkodom, de ha elmegyek sétálni, kívánok valamit, akkor elvitelre, 10 m-re arébb van egy pad, ott eszem meg. Ez a kényelmetlen, meg az, hogy ügyintézni kint kell az utcán várakozni míg van bent két ügyfél, meg hogy délelőtt tilos vásárolni, mikor csak akkor tudnék, mert délután dolgozom. Hátchh.

2020. ápr. 17. 23:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi is rendezettek vagyunk anyagilag. Pont elkelt egy lakás meg egy nyaraló úgyhogy. De ez a folyamatos hazudozás a fidesz részéről....
2020. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!