Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig lesz még ez a kijárási...

Meddig lesz még ez a kijárási korlátozás szerintetek?

Figyelt kérdés

Oké senki nem tudja, de szerintetek meddig lesz vajon így?

Már nagyon unom, hogy nem tudok leülni a gyrosbárban, hanem elvitelre szabad hozni, és arébb az utcán egy padon ülve eszem meg, mint egy hajléktalan, és még csorog is a földre, mert egyik kezembe a tál másik kezembe a villa, ha a térdemre teszem, leeshet...

Szóval én már várom a végét, nagyon, ez nem állspot, sok mindennek keresztbetesz, csak egy példát is felhoztam.


Ez így nem normális szerintem.

Meddig megy még ez?



2020. ápr. 17. 21:29
1 2
 1/16 árokpart ***** válasza:
81%
A jelenlegi fejleményeket tekintve én egy olyan május végéig mindenképpen tippelek, hogy addig eltart.
2020. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Húzzák majd,ameddig csak tudják .
2020. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos a járvány lelassítására törekednek, így akár őszig is eltarthat, de ne legyen így.
2020. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 árokpart ***** válasza:
83%
A nyári turista szezonra mindenképpen kell, hogy enyhítsenek, hogy legalább maszkban lehessen strandra, étterembe járni meg kisebb rendezvényeket tartani, mert akkor azokat a gazdasági intézkedéseket amiket meghoztak akkor mind bukjuk, ha kihagyjuk a nyarat. Ilyen nehéz gazdasági helyzetben az egyetlen kitörési pont. Mert mire a gyárak termelésén észre lehet venni a gazdaság javulását az kb. jövő ilyenkor.
2020. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Május végére lehetett volna... de mivel lesz érettségim ezzel szétviszik a vírust mégjobban ezért tovább fog tartani.
2020. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Érettségi*
2020. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Az embereknek már kezd elegük lenni. Lesz egy kis polgári engedetlenség. Pár hét és vége.
2020. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha hajléktalan vagy, miből futja gyros-ra? Ha nem vagy az, miért egy padon ülve eszel, mint egy hajléktalan, ahelyett, hogy otthon ennél, rendesen, az asztalnál ülve?
2020. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz rövid, az tuti.
2020. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
#8 streetfood az mond valamit, nagyokos?
2020. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!