Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc ex Minisztere...

Gyurcsány Ferenc ex Miniszterelnök Úr megnyerte magának a jövő értelmiségeit a fiatalokat azzal hogy kiáll az érettségi elhalasztása mellett? 1 nap alatt 50 ezer fiatal írta alá a petíciót.

Figyelt kérdés

Nekem amúgy is az jön le hogy a fiatalok már nem dőlnek be a fidesz féle Gyurcsány démonizálásnak.

Azt is látjuk hogy Torockai és a székház gyújtogató banda nem a "szemkilövető" áldozatai voltak hanem alávaló provokátorok.


2020. ápr. 22. 18:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Akkor az öszödi beszédet mondta öreganyád? :D Felőlem Toroczkaizhatsz, ismerjük, de a gyurcsányod még attól egy hitvány gazember marad, aki elqrta. ;)
2020. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek más a véleménye és ezen nem igen fog változtatni csak az, hogy melyik politikus hogyan áll hozzá az érettségihez. Aki eddig utálta Gyurcsányi, az ezután is utálni fogja. Voltak olyan családok akiknek azokban az időkben jól ment a szekér és volt, akiknek pedig nem. Sok ember a saját magatehetetlensége miatt Gyurcsányt okolta, és okolja a mai napig. Majd később Orbánt fogják és ez mindig így lesz. Szerintem már az sokat elmond pl. hogy az értelmiségiek nagy része baloldali szavazó, még ha nem is a DK-ra szavaz.
2020. ápr. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert aláírják a petícióját, még nem lesznek a szavazói. Valamint azért, mert nem szeretik Orbánt és Toroczkait, még nem fogják feltétlenül szeretni Gyurcsányt.

egy fiatal

2020. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem érdemes lenne azt is megfogalmazni, hogy kit nevezünk értelmiségnek vagy ez milyen kritériumokhoz kötött.

Például én a Cambridge-i egyetemen végzett unokatestvéremet értelmiségnek tartom és tudom, hogy Orbán szimpatizáns.

2020. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen, meg azt is elfelejtik neki hogy 2006-ban emberek szemét lövette ki!

És tényleg!!!!!

2020. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!