Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon jó politológia tankönyv...

Nagyon jó politológia tankönyv, könyv?

Figyelt kérdés

Keresek egy politológia könyvet, azt hiszem a Corvinus politológia szakon kötelező irodalom.


Keveset tudok róla, egyszer, még évekkel ezelőtt a kezembe akadt:


Elég vastag, nem tudom, hogy magyar -e vagy külföldi a szerzője, talán külföldi. Nagyon jó alapok voltak leírva a politikáról, ott olvastam pl. a gyűlölet kampányokról, hogy egy pártnak kell találnia egy ellenségképet. Olvastam benne a konstruktív bizalmatlanságról, amit anno a német kancellár alkalmazott, és talán még Gordon Brownról is. Tudom, hogy ez így semmi, és elég sok lehet, de elég alapműnek tűnt, és azt hiszem Corvinuson kötelező irodalom.


2020. ápr. 24. 20:52
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Amazonon ha keresgetsz akkor esetleg találhatsz valamit, ezek alapján én se tudtam megállapítani milyen könyv lehet.
2022. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!