Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem járok bulizni, de mégis...

Nem járok bulizni, de mégis vágyom barátnőre? 17/F

Figyelt kérdés
Lehetséges? A szüleim azzal tömik a fejem, hogy ha nem járok el bulizni, nem lesz barátnőm, mert a lányok nem szeretik az ilyen művészekeket. Tényleg az vagyok, de így miért ne lenne esélyem? Nem vagyok nyomorék, teljes átlagos vagyok. Zongorázom. Tippek?

2018. márc. 28. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
De azért néha elmész valahova otthonról? Mert a nélkül nehéz lesz.
2018. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:

Tekintve, hogy több, mint dupla annyi idős vagyok, mint te, volt időm tapasztalatokat szerezni, meg, bár leginkább tartós kapcsolataim voltak, de azért pár barátnőm így is volt. Egyetlen egy köszönhető buliknak, az összes többi máshonnan: munka, net, baráti körön keresztül stb...


Szóval egyrészt nem kell bulikba járni, hogy az embernek legyen párkapcsolata, ebben egészen biztos lehetsz.


Másrészt a legfontosabb, hogy olyan párt találjunk, aki megfelel nekünk, és akinek mi is megfelelünk. Nem szeretik a lányok a művészeket? Miféle marhaság már ez? Az emberek sokfélék, kortól és nemtől függetlenül. Igen, a korodbeli lányok egy részének biztos nem tetszenek a művészlélek fiúk, és inkább a bulizósakra hajtanak. Megjátszhatod magad, és tehetsz úgy, mintha te is az lennél (bár valószínűleg amúgy sem sikerülne, és ordítana rólad, hogy neked ez a bulizás dolog nagyon nem fekszik), de minek? Összejönnél egy olyan lánnyal, akinek nem is az tetszik és nem is azt keresi, aki valójában vagy. Plusz garantálom, hogy te sem ilyen lányt keresel.


Csak annak van bármi értelme, ha olyan lánnyal jössz össze, akit igenis érdekelnek a művészetek, a hangszeres zene, meg úgy egyáltalán minden, ami te vagy. Ő fogja magát jól érezni veled és te vele.

2018. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze eljárok otthonról. Hangversenyekre, de nem Balaton Sound-ra. Van 1-2 lány, akinek köztudottan tetszem, de ez nem kölcsönös sajnos. :(
2018. márc. 28. 15:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Akik külsőre tetszenek,azok meg nagyon eltérnek az ideálomtól.
2018. márc. 28. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet barátnőd. Otthon játszok a gépen egész nap/ animet nézek, ha nem thai boxon, vagy kondiban vagyok. Nem járok bulizni, meg szinte sehova máshova. Nem az a full kigyúrt srác vagyok, mert nem régóta csinálom. Nem is nézek ki jól, nem is járok sehova, nem is csajozok. Csak jött, és lett. Én is megszerettem, ő is engem. Október óta járnánk, de át kellett gondolnom(nunk), szóval csak december óta vagyunk együtt <3 (De szeptember is lehetett volna, ha előbb elmondom neki)

16/F

2018. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!