Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg tudnátok írni, miért...

Meg tudnátok írni, miért utálják sokan Vujity Tvrtkot?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nekem szimpatikusak a riportjai, sok nyelven beszél, intelligens ember. De sokszor nem értem a kommenteket miért ellenszenvesek vele. Segítenétek a tisztán látásban?

2020. máj. 1. 14:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Találkoztam vele személyesen szimpatikus ember
2020. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Aki valamivel felhívja magára a figyelmet, arról mindig lesznek pozitív és negatív vélemények. Ha ehhez még határozott személyisége is van (akár szimpatikus, akár nem), pláne!
2020. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Utálni nem utálom, de nem kedvelem. Azért nem, mert folyamatosan saját magát reklámozza. Egy jó riporter képes a háttérben maradni, ő erre képtelen.
2020. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Szenzációhajhász, túldrámáz mindent. Csernobil témára rendkívül rá van kattanva, nálam akkor verte ki a biztosítékot, mikor ugyanazzal a filmével haknizott az ATV-n legalább háromszor, mindig "újnak" kiadva. Azt mondta, rendezői változat, meg stb... Ugyanazokat az embereket szólaltatja meg, ugyanazokat mondja. Semmi extra tehetség nincs ebben az emberben, pusztán arra hajt, minél drámaibb legyen. Sajnos, sokan be is kajálják.
2020. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sapka! Nyálas mindenkinek megfelelő, mindig középen elhelyezkedő mentalitás. De nincsen bajom vele, sok dologban rendben vam
2020. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A hét tragikus hírére (Benedek Tibor halála) is egyből tudtam, ki fog először egy szívszorító, megmondó bejegyzést gyártani...
2020. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!