Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit beszél Orbán őszi második...

Mit beszél Orbán őszi második koronavírus hullámról, amikor még az első is töretlenül ível felfelé?

Figyelt kérdés

[link]

Tessék itt van, töretlenül ível felfelé az új fertőzések és halálozások száma világszerte, lineárisan.

Akkor hol van itt még a második meg X-edik járvány, amikor az elsőn sem vagyunk túl egyáltalán?

Orbán már azt sem tudja mit beszél?


2020. máj. 6. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Lokálisan több hely is túlvan atz első hullámon.

Egyébként más országok vezetői is erurópában ezt álítják, és több független szervezet is...

2020. máj. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ők már benne vannak,mi meg még nem.Közzétett adatok annyira nem érdekelnek,ki tudja mi valós meg mi nem,de szerintem nálunk a görbe úgy alakul majd,hogy szépen lassan megy felfelé,tehát nem kiugrásszerűen,viszont így jóval tovább el fog húzódni.Azért beszél előre őszi hullámról,mert jól tudja,hogy az enyhítések miatt,jöhet egy nagyobb hullám.
2020. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Ne terjessz hamis rémhíreket! Az általad linkelt oldalon persze, hogy emelkedni fog, hiszen szummázva vannak az esetek. Az öszeset számolják


Tessék itt egy hiteles oldal. Körültekintően lehet a különböző statisztikákat böngészni egymás mellett. [link] az új esetek száma május 1-től csökken folyamatosan. A halálozások száma is csökken. Túl vagyunk a nehezén. Most kezd lecsengeni a járvány


---


Nem lesz második hullám. Kínában sem volt. [link] lecsengett minden április elejére. Újranyitottak mindent, mégsem emelkedett a fertőzöttek száma.

2020. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Nem lesz második hullám. A közeljövőben mindenki el fogja kapni, aki elkaphatja, Magyarországon legkésőbb május végére. Ettől nem kell megijedni, mostanra szerintem legalább a fél országon végigment, csak a legtöbben nem mutattak tüneteket, vagy annyira enyhe volt, hogy nem is gondoltak koronavírusra.

Amit Orbán mond, az csak a hisztériakeltést szolgálja.

2020. máj. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha csakugyan reális esély lenne egy második hullámra, akkor szerintem nem aug.30.-át (országunk esetében ez valamiért 15.-dike) jelölték volna meg a tömegrendezvénytilalom határidejének, hanem év végét.
2020. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Röviden, nem kéne hülyeségeket beszélni...
2020. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

"Mit beszél Orbán őszi második koronavírus hullámról..."


A teljhatalom megtartását valahogyan indokolnia kell.

Még a leghülyébb fidesz-szavazó is elvárja ezt!

2020. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 valaki : ***** válasza:
54%

Szerintem sok hullám lesz még, csak nem ilyen nagy cucc lesz belőle. Már szerintem látszik, hogy bár komolyan kell venni, nem a világ vége jött el. Lehet, hogy majd a jövőben annyi lesz, hogy mikor jön újra, akkor majd nem lehet tartani x főnél nagyobb rendezvényt meg többször elmondják hogy ne látogass most nagyszülőt és moss kezet.

Mondják, hogy a kézfogás is el fog tűnni a mindennapjainkból, szerintem egy időre biztos, azán lehet hogy visszajön.

2020. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8: És akkor facér emberek egy ideig nem létesítenek párkapcsolatot?
2020. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Az nem tünik fel senkinek, hogy most, a héten indítottak újra nagyon sokmindent? 2-3 hét múlva ismét emelkedés lesz és jóval nagyobb mint eddig.

Ha belegondolunk, a korlátozások bevezetésének idején alig volt még igazolt beteg, mégis, a korlátozások ellenére is valahogy eljutottunk addig a számhoz, ahol most tartunk. Ha korlátozás sem lesz, akkor el lehet képzelni, hogy az exponenciális növekedés még csak most lesz. Ezt Orbán is megmondta. Mitől tűnne most el hirtelen egy csapásnyira a vírus? Főleg, ha jobban vegyülnek az emberek. A kötelező maszk az jó, de ha valakinek csak az állán van, vagy az orra kilóg, mit sem ér.


Az átfertőzöttség pedig 1% alatt lehet - mondta Müller Cecília tisztifőorvos.

2020. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!