Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem hasonlít egy...

Csak szerintem hasonlít egy cirkuszra a magyar politika?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindkét oldal olyan kijelentéseket enged meg magának, ami szerintem egy polgári demokratikus jogállamban nem megengedhető. Baloldalról pl Bangóné patkányozása, Niedermüller kijelentése a fehér heteroszexuális férfiakról, jobboldalról Kövér kijelentése, miszerint az ellenzék nem a magyar nemzet része (ami nyilvánvaló hazugság és egy közméltóság nem engedhet meg magának ilyen kijelentést), egy fideszes politikus kijelentette régebben, hogy a nő feladata a gyerekszülés, lehetőleg minél több, egy másik fideszes meg konkrétan valami ilyesmit mondott egy ellenzéki képviselőasszonynak, hogy attól hogy még szép, abból nem következik, hogy okos is. Szerintem ez egyszerűen botrányos, mindkét oldal részéről ez a hangnem, és én SZÉGYELLEM magam őmiattuk.

2020. máj. 7. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted. De ha megnyugtat, az ukránoknál össze is verekedtek már, ez eddig még nem történt itt meg.
2020. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg cirkuszi.

https://www.youtube.com/watch?v=Eb-Ezg23q_k

Tordai a parlament egyik bohóca.

2020. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. vedd sorra a parlamenti történéseket és a cirkusziakat. Igen jelentős az eltérés, hogy van néhány felszínes hasonlóság, semmit nem jelent.
2020. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért vannak ám konstruktív melyre ható viták is, csak a szenzációhajhász média leszarja. Igazság szerint a magyarok ingerküszöbét olyan magasra rakta az elmúlt jópar év, hogy már le sem csapódnak ezeknek a vitáknak az utohangjai a társadalomban.

Fidesszel amúgy nehéz vitázni, mert olyan kényelmes helyzetben van, hogy kitérhet a kínos kérdések elől. Kivéve az ideologizalas az fontos nekik, ott meg lehet őket ugrasztani.

2020. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeretnélek gyorsan megnyugtatni, máshol sem jobb. A szuperművelt bezzegnyugaton is a lakosság átkúrásásnak szerves része a politikai bohózat.


"hogy még szép, abból nem következik, hogy okos is"

Azt Szél Bernadettnek mondta Illés Zoltán és megtekintve az illető női személy fizimiskáját, hát Zoli bácsi még igencsak a kedvében próbált járni :))

2020. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy nagy cirkusz. De igen, ahogy az első válaszoló is mondta, az ukránok szintjére szerencsére még nem süllyedtünk le.
2020. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!