Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér miért ilyen népszerű a...

Puzsér miért ilyen népszerű a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy nagyon sok fiatal, egyetemista, diák kedveli Puzsért. Azt gondolják róla, hogy egy új irányt képvisel a politikában. De miért? Puzsér nem csinált semmit már sok-sok éve csak őrjöng, üvöltözik, ordibál és gyűlöl mindenkit aki sikeresebb nála. Az eddigi élete arról szól, hogy másokat kritizált. A saját frusztráltságát, lelki nyomorát kivetíti az egész világra. Egy szorongó, depressziós, neurotikus, megkeseredett ember. A fiatalok könnyen megvezethetőek. Puzsér ráadásul utálja a nyugdíjasokat ami szintén egy jó pont ha maga mellé akarja állítani a liberális fiatalságot. Mi oka lehet annak, Puzsér ennyire népszerű a fiatalabb korosztályban?

2020. máj. 7. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy fiatalt se ismerek aki kedvelné. Meg úgy általában senkit se aki igen. A liberális fiatalság meg nem utálja a nyugdíjasokat.
2020. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
86%
Többnyire azert mert mindig kimondja a véleményét függetlenül attól h ez másoknak tetszik vagy sem. Illetve neha meg jo poenjai isvannak :D
2020. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
A szokásos Puzseros-üvöltözős kerdes
2020. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem te írod ki hetente a Puzsér ellen hergelő kérdéseidet?


Mi történt találkoztál vele egyszer a való világban és beszólt neked?

2020. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem ítélnéd el azelőtt, hogy meghallgatnád, akkor lehet te is arra a következtetésre jutnál, hogy nagyon sokszor jókat mond. De ehhez túl kell jutni azon, hogy a stílusán hisztizzünk és a tartalomra kell figyelni. A fiatal értelmiségiek szerintem egyszerűen csak elég nyitottak arra, hogy adjanak neki egy őszinte esélyt, hogy meghallgassák, hogy mi a mondanivalója, így aztán az idősebb korosztálynál valamennyivel többen is támogatják közülünk. Én is szeretem hallgatni a vitáit vagy olvasni az írásait, de persze azért erős kritikával szoktam kezelni. Valamelyik nap kijött tőle valami minicikk a gonoszságról, amiről szívesen leállnék vele vitázni, mert szerintem baromságot írt.


"Puzsér ráadásul utálja a nyugdíjasokat" Ez pedig demagóg baromság. Valószínűleg tényleg a nyugdíjasok között van arányaiban a legkevesebb ember, aki Puzsérhoz hasonló dolgokat képvisel, de ettől még senki se fogja utálni őket, valószínűleg Puzsér maga se. Sok társadalmi csoportról elmondhatjuk, hogy könnyen megvezethetőek, de szerintem pont nem a fiatal értelmiségiek vezetik a listát.


24/F

2020. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Mert ostobák! Nekem Puzsér meg még Orbán sem ír vissza! Egyedül Gyurcsány Ferenc ír naponta és érettségi alatt is segített holott Orbán meg majdnem a halálba küldte a fiatalokat ezzel! Én rá fogok szavazni.
2020. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

"Puzsér ennyire népszerű a fiatalabb korosztályban?"

Nem kifejezetten népszerű, bár sokaknak bejön az igaz.


"egy új irányt képvisel a politikában"

Túl sok újat nem mond, viszont a kritikák, amelyeket megfogalmaz a politikával kapcsolatban (is), sokszor jogosak és elgondolkodtatók. Hogy ez mennyire új irány? Visz egy kis színt a közéletbe, de kb ennyi. Szerintem új politikai irányzatnak nevezni túlzás


"Puzsér nem csinált semmit már sok-sok éve csak őrjöng, üvöltözik"

KI AZ A PUZSER ES MIT TETT LE AZ ASZTALRA??! Esetleg hallgasd meg, amit mond. Szokott dolgokat MONDANI. Nem csak úgy őrjöng (csillag születikben talán, de az egy show...)


"Egy szorongó, depressziós, neurotikus, megkeseredett ember."

Igen, asszem beszélt is erről (iskolai traumák stb)


"A fiatalok könnyen megvezethetőek"

Szerintem minden korosztály megvezethető, ez egyéntől függ, nem az életkortól.


"gyűlöl mindenkit aki sikeresebb nála"

Ha az őrjöngése mellett néha a mondandóját is figyeled, rájössz, hogy csomó dologért rajong. Filmek, foci...

2020. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem népszerű, sőt. A koronavírus álláspontjával viszont egyetértek
2020. máj. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Puzsér egy józanul gondolkodó, normális értékrendű, szókimondó ember. Éppen ezért nem népszerű.
2020. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Puzsér evangélikus és nem zsidó. Volt egyetemen egy sváb tanárom fekete göndör haja volt és mégse volt zsidó. :D


Egyébként azért mert értelmes, jó meglátásai vannak - mondom ezt úgy hogy nem mindig értek egyet vele. Ezért.

2020. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!