Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér miért ilyen népszerű a...

Puzsér miért ilyen népszerű a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy nagyon sok fiatal, egyetemista, diák kedveli Puzsért. Azt gondolják róla, hogy egy új irányt képvisel a politikában. De miért? Puzsér nem csinált semmit már sok-sok éve csak őrjöng, üvöltözik, ordibál és gyűlöl mindenkit aki sikeresebb nála. Az eddigi élete arról szól, hogy másokat kritizált. A saját frusztráltságát, lelki nyomorát kivetíti az egész világra. Egy szorongó, depressziós, neurotikus, megkeseredett ember. A fiatalok könnyen megvezethetőek. Puzsér ráadásul utálja a nyugdíjasokat ami szintén egy jó pont ha maga mellé akarja állítani a liberális fiatalságot. Mi oka lehet annak, Puzsér ennyire népszerű a fiatalabb korosztályban?

2020. máj. 7. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Puzsér ráadásul utálja a nyugdíjasokat ami szintén egy jó pont ha maga mellé akarja állítani a liberális fiatalságot."


Liberális fiatal vagyok, és nem értem, miért lenne nekem jó, hogy valaki utálja a nyugdíjasokat. Más kérdés, hogy Puzsért egy álértelmiségi konyhafilozófusnak tartom.

2021. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

""Puzsér nem csinált semmit már sok-sok éve csak őrjöng, üvöltözik"


KI AZ A PUZSER ES MIT TETT LE AZ ASZTALRA??! Esetleg hallgasd meg, amit mond. Szokott dolgokat MONDANI. Nem csak úgy őrjöng (csillag születikben talán, de az egy show...)"


tetszik, ahogy visszaböfögöd Puzsér saját szavait, csak a kérdező kommentjéből nem derül ki, hogy ne hallgatta volna, és a tartalomra is bizony reagált.

2021. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12


"tetszik, ahogy visszaböfögöd Puzsér saját szavait, csak a kérdező kommentjéből nem derül ki, hogy ne hallgatta volna, és a tartalomra is bizony reagált"


Te pedig visszaböfögtél engem. (Én meg téged)

Ezzel tulajdonképpen mit szeretnél mondani?


Sokszor tényleg üvöltve beszél a Robi, de abban nincs igaza a kérdezőnek, hogy az őrjöngésen kívül semmi mást nem csinál.

2021. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Te pedig visszaböfögtél engem. (Én meg téged)


Ezzel tulajdonképpen mit szeretnél mondani?"


Nem, én idéztelek, hogy tudd, mire reagálok. te pedig érveltél más gondolatával.

2021. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14# Jogos, a mittettleazasztalra az "lopott" érv volt ;)


A többi viszont saját

2021. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!