Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mièrt lett olyan népszerű a...

Mièrt lett olyan népszerű a fiatalok körében a Momentum?

Figyelt kérdés

Én pl nem akarom hogy liberalizáljál a gazdaságot meg privatizáljanak.

Baloldali kormányváltás kéne.

21/F



2019. okt. 29. 17:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%
Mert azt hiszik lessz ingyen kábszer
2019. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%

Mert a fiatalok nyelvén a fiatalokat érintő kérdésekre válaszol.

Amit te nem akarsz, azt nem tudod, mi. A privatizációnak pedig ehhez semmi köze. Azt a racionalitásnak kéne vezérelnie. Például a zöldségtermesztés jobb privatizáltan. Feltehetően az építőanyag gyártás is. És sok más is. Persze függ az adott ország gazdasági szerkezetétől, céljaitól még inkább.

A baloldali kormányváltás nem államosítást jelent, ellenkezőleg. A baloldali kormányváltás lehet jó és rossz. A maihoz képest csak kicsivel vagy nagyon naggyal jobb. Rosszabb nem tud. Legfeljebb a kezdeti Rákosi módszer. De az meg már nem baloldalinak, hanem diktatúrának számít.

2019. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nekem kifejezetten ellenszenves amit képviselnek
2019. okt. 29. 18:06
 4/33 anonim ***** válasza:
24%

Ami én 22-éves ember halotam a momentum(szdsz)-töl:

-nem lesz olimpia

-lesz kábszer

-lesz mecset meg zsinagóga

-lesz kapitalistább(kizsákmányolóbb)gazdaság

-lesz egy hónapos szivárvány vonulás

-lesz egy nagy erdő kórházak a közepén

+Afrikai migránsok a belvárosban


Hát ameik fiatal ezt akarja az elégé butuska

2019. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Hát ja

Egy Momentumos világban mégnehezebben boldogulnék a vadkapitalizmusuk miatt

2019. okt. 29. 18:14
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Fiatalok mindig liberálisabbak az öregebbeknél.

Lásd Orbán fiatalon és most.


1980 a fordulópont, az utánna születettek már demokráciában nőttek fel, teljesen más a mentalitásuk, elvárásaik, igényeik. Ha ők kerülnek többségbe (kb 2030 körül), akkor jön el végre az igazi rendszerváltás.

2019. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%

6

Orbán fiatalon a kommunizmus ELLEN volt liberális.

A momentumosok most pont a kommunistaféle elvek mentén liberálisok. Elég megfigyelni a megnyilvánulásaikat, a viselkedésüket.

2019. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert a Momentum egy tipikus liberális párt amely a léha életet akarja népszerűsíteni a fiatalok körében. A mai fiatalság pedig már nem akar dolgozni. Lebzselni az éjszakába, bandázni a benzinkúton meg a Tesco parkolóban az megy nekik. De dolgozni egyik sem akar. Mondom ezt úgy, hogy én is fiatal, 19 éves vagyok de én sokkal érettebb vagyok a korosztályomnál.
2019. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

#4: Ez hülyeség, olvasd el a programjukat, abban egyáltalán nem ez van.

Egyébként azért lehetnek népszerűbbek a fiatalok körében, mert meg is szólítják azokat, valamint a tagjaik is fiatalok, fiatalosabban állnak hozzá a dolgokhoz. Persze ez nem jelenti azt, hogy minden fiatalt meg tudnak vagy akarnak szólítani, hisz nagyon sokféle ember van.

2019. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
#8: Kifejtenéd, hogy pontosan hogyan népszerűsítik a léha életet és hogy ne dolgozzanak az emberek?
2019. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!