Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az magyar egészségügy válságán...

Fortissima Finguss kérdése:

Az magyar egészségügy válságának taglalásakor sohasem esik szó az orvosok pszichológiai alkalmasságáról? Miért?

Figyelt kérdés
Pedig olyan sok rémtörténetet és gonoszságot nemtörődömséget hall az ember, hogy jogos a gondolat, hogy jobban fel kéne mérni az alkalmasságot. Nem elég hogy valaki megírja ötösre a felvételit . ha emberként meg hát hogy is mondjam, kissé defektes...Mindig csak túlterhelésről, meg eszközhiányról halandzsáznak, ami persze igaz, de a leglényegesebb az emberanyag el van hallgatva...Ahogy hallom a Hippokratészi esküt sem kell már letenniük, igaz ennek eddig sem volt látszata

2020. máj. 8. 07:36
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%

#37 A stílus maga az ember - te ilyen vagy, eddig is látszott. Ahogy az is kiderült, hogy igazam van, ezért is nem vagy képes másképpen reagálni.

Megérdemled saját magadat, biztos nagyon rossz az életed.

2020. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:

# 41 Köszönjük válaszaidat és színes csúsztatós hozzászólásaidat kedves parazita bértollnok/troll (válaszd ki magadnak ami jobban tetszik.

Hiányozni fognak szórakoztató hozzászólásaid ha itt hagysz bennünket. Bár szerintem nem fogsz, mert szaladgál benned a fájdalom hogy átlátok rajtad....

2020. máj. 11. 19:12
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
vicces vagy a szánalmas vergődéseddel. Szórakoztat.
2020. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

Sőt.. Szerintem nyilvánosan ki is kellene végezni az ilyen orvosokat, elrettentő példát statuálva...

Istenem annyira fárasztó ez a kérdés. Bánom hogy végigolvastam ezt az undormányt amit ideböfögtél. Hadoválsz itt a Hippokratészi esküről, hogy nem kell letenni. Elárulnám, hogy diplomaosztó alatt kell letenni.

Biztos valami frusztrált nyomorgó Proli lehetsz. Végtelenül sajnállak, és szánom a szánalmas életed.

Pacsi

2020. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:

# 44

Újabb parazita troll, köszi hogy benéztél ...

2020. máj. 11. 20:50
 46/58 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy a parazita csoport mennyire agresszíven reagál a felvetésemre...Ezért mondtam hogy az orvostársadalom túlnyomó része nem javítható nem nevelhető. A beteg örökös ellensége marad, kivéve ha anyagi érdeke ezt megengedi vagy szükségesíti, de azt hiszem még akkor is kétséges..

-------------------------------------------

Magyarországon orvosemlékezet óta senki sem tesz fogadalmat a Hippokratész-eskü szövegére. A négy egyetem mindegyikén más-más a szövege az orvosi fogadalomnak - közölte lapunkkal Balázs Péter, a Semmelweis Egyetem professzora. Az orvosi eskü a hippokratészi fogadalom elveire épül, de annak pusztán szimbolikus jelentősége van. Az orvossá avatás pillanatában tett fogadalom ugyanis nem behajtható ígéret, megszegése semmilyen jogkövetkezménnyel nem jár.

-------------------------------------------------

[link]

2020. máj. 11. 20:59
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Hiába jársz bele mindenkibe, attól nem leszel egészséges, se a beszéd, se a lelked.

Ha te elcseszel rgybhídtervet, akkor nem mérnök bűnöző leszel, de ér retorzió, nyilván. Téged, nem a mérnököket.

Az orvosokat is éri, kártérítési perben, de azt egy (1) orvos ellen indíthatsz, és semmiféle ezer tanud nem lesz.

2020. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

# 47

Sajnos ezt a szöveget nem sikerült megfejtenem. Lefordítaná valaki magyarra?

2020. máj. 11. 21:49
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja parazita. 😂😂

És ha én most letenném a Hippokratészi esküt, (amit azért nem teszünk le eredeti szövegezés alapján, mert így kezdődik hogy " Esküszöm a gyógyító Apolló rá..) akkor megnyugszol?

Szánalmas idióta féreg.

2020. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
*Apollónra...
2020. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!