Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Széchenyi-terv tényleg a...

A Széchenyi-terv tényleg a fidesz kifizetőhelye volt 98-02 között?

Figyelt kérdés
Pártfanatikusok kíméljenek.
2010. júl. 30. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Az MSZP szerint igen, a Fidesz szerint nem. Eldöntheted, melyiknek hiszel, és ennek megfelelően szajkózhatod, hogy "igen, az volt" vagy "nem, nem volt az".
2010. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de pl a zalakarosi strand és élményfürdő is abból lett felújítva! Ha tehetjük, mi mindig oda megyünk a családdal! Hogy kifizetőhely volt-e? Átlagemberként nem látok bele, de látszik, hogy sikeres volt a beruházás és tömve van a strand! Ilyen beruházásokra lenne szükség most is, mezőgazdaságban, vagy iparban...
2010. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem csak az MSZP állítja ezt! Akkoriban egy elég nagy könyvelő irodában dolgoztam. Sok kisvállalkozó igényelte a támogatást. De csak az kapta meg,aki a "kijárónak" az összeg 10-20 %-át leperkálta. Ők soha nem kerültek bíróság elé,pedig ugyanazt tették,amit az elítélt szoci Weiszenberger.

Sok pénzt adott a Fidesz a terv keretén belül a katolikus egyháéznak is templom,és plébánia felújításra. Ezért támogatják a papok a Fideszt.

Most sem lesz ez másként!

2010. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. Mi más lett volna? Kokó kapott 25 milliót (akkori pénzben) az éttermére. Én miért nem kaptam? Neki így hálálták meg, hogy tapétaként beült az Orbán-gyűlésekre, és a nevét adta ahhoz a kurzushoz. De hát Magyarország már csak ilyen. Ilyen volt és ilyen lesz.
2010. júl. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Én miért nem kaptam?"

Volt valamilyen reálisan megvalósítható ötleted? Kokó étterme a mai napig működik...

2010. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én lesz@rom, ki és mennyit kaszált rajta.

Ha nem kezdeményezik, akkor még az összes panel lakás ugyan úgy nézne ki, mint 40 éve. Most azért már van olyan komplett város is, ahol keresni kell régi, felújítatlan panelt. (Székesfehérvár)

2010. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az!

Pénzosztás a jó elvtársaknak.

2010. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És micsoda szép ideológiát gyártottak hozzá: Hogy minden egyes Ft, amit kiadtak 4-et hozott vissza a költségvetésnek. De ha ez így működne, akkor ezer milliárdokat kéne elajándékozni, aztán várni, hogy sokszor 4 ezer milliárd legyen belőle. Én ezt nem veszem be!
2010. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!