Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik utálják a Fideszt,...

Akik utálják a Fideszt, szerintük mi lenne a helyes alternatíva?

Figyelt kérdés
Először s nem vagyok Fideszes, de számomra megnyugvást keltő, hogy végre egy igazi hazafias, jobboldali kormánya van az országnak,azok helyett akik elprivatizálták és idegen kézre adták a fél országot. Ezért Persze lehet utálni a fideszeseket, hogy nekik még számít valamit a kereszt és a már már a Bibliába illő életvitel, de ezt egy szabadelvű baloldali úgysem értené meg sosem. Most akkor ki gondolkodik helyesen?

2020. máj. 31. 10:29
1 2
 11/20 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
58%

A 2011-es népszámlálás szerint az ország fele nem keresztény, azóta valószínűleg még kevesebben vannak azok, akik szerint a Biblia szerint kellene élni.


Most akkor ki gondolkodik helyesen? Aki egy kisebbség értékrendje alapján kormányoz vagy aki odafigyel a többségre?

2020. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez gyenge lett bátyja, próbálj egy új kérdést.
2020. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

11: "A 2011-es népszámlálás szerint az ország fele nem keresztény...

Nem tudom hogy igaz-e, mert annyit nem ér ez az állítás, hogy utána nézzek, de ha netalán így lenne, akkor miért is kell ennek a "kisebbségnek" és papjainak ezer-milliókat adni (a semmire)?!

És mi a franc szükség van a Semjén-féle kiscsoportra?

2020. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Mivan? Milyen keresztény? Mészárosnak elloptak 400 milliárdot, amikor Demeter Márta kérdezte Orbánt, ő úgy válaszolt, hogy boldog karácsonyt miközben egy nemzetbiztonsági kérdés merült fel. Folyamatosan hazudtak a migránsokról meg Sorosról, hogy átmossák az emberek agyát. Ez neked keresztény? Ma a keresztény párt a nevében az maximum MO-n. Egyébként, hogy milyen ellenzék kéne? Nem tudom megmondani, egy olyan aki hitelesnek és elvhűnek tűnik és kinézem belőle, hogy az is marad. Puzsért pl szeretem de ő túl szélsőséges talán olyan mint ő aki nem ilyen szélsőséges.
2020. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

A híres Karácsony pl nem vészes.

Mégiscsak pest a főváros, ott nem nyert a fidesz.

2020. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

Ember, mégegy ilyen fölösleges kérdést. Te azt hozod fel érvnek a fittyó mellett, hogy jobboldali, hazafias, keresztény, és hogy ezt egy szabadelvű baloldali úgysem értheti.

Tehát (nem fideszes létedre LOL) a kérdésed azt mutatja hogy teljesen ideológiai alapon tartod a fideszt a helyes/jó alternatívának, amit én úgy sem érthetek. Akkor minek teszed fel a kérdést? Ha én elmagyaráznám mi nem tetszik ebben az egész surmó nemzethy maszlagban, ugyanezzel az erővel, egy magadfajta szűklátókörü, boomer jobboldali úgysem értheti meg.


Te ideológiai alapon hiszel valamit amiről úgysem tudsz meggyőzni, és aminek az ellenkezőjéről én sem tudlak meggyőzni téged, tehát akkor mégegyszer, minek a "kérdés"?


Első nap a Kremlintroll melóban?

2020. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

Ettől a tolvaj bandától bármi jobb.Ezt a diktatúrát remélem meg döntik.

Ez sajna,messze van a demokráciától.

2020. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
74%

Kedves kérdező. Borkai? Megvette a nép tulajdonát (föld) bennfentes infó alapján sajàt aga jòváhagyásával azért, hogy aj zsíros privát haszonnal passzolj a németknek (audi) ami pénzt majd bekokainozva luxushajón szajha testvèr pár sz0patására költött. Eárulnád, hogy ebbn mi a bibliai? Vagy hogy semlyén vasárnap megya plázába mikor èppen készül bezàratni őket vasárnapra, mert hogyistentelen? Habony aki rogánnal zsíros csúszópénzekért cserébe hordja be magyarországra a ázsiaiakat leteepedni majd a rofitból kokózik ibizán? Elárulnád, hogy milyen bibliai viseledésről és erkölcsről beszélsz amit tnúsítanak? Vagy hogy orbán nyíltam szítja az embereke más embertársaik ellen? Jézus erről hol tanít, mondd már el... vagy te a korai ószövetségi életvitelt akartad fényezni? Az meg miért automatikusan "jó"? Gondolkozz mielott ilyeneket leirsz...


Kinanak fogung eladososdni legaabb otvn evre


Oroszok kilora megvették még a dédunokáidat is pakson keresztul ... ki vagy te???? Elotte tajekozodj , utana itelkezz

2020. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%

Az alternatíva, egy tudományos, gazdasági alapon működő szakértő kormány lenne. Sajnos ilyen, az egész világon nincs.


Ameddig az emberiséget üres lózungokkal hülyíteni lehet, addig marad a bal, jobb, szélső, stb.

2020. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Írhatnám, hogy a Fidesztől bármi, bárki jobb lenne...

Így hát leírom: A FIDESZTŐL BÁRKI, BÁRMI JOBB LENNE!

2020. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!