Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kritizálják Karácsony...

Akik kritizálják Karácsony Gergelyt, azok Demszky Gábort szeretnék, hogy visszajöjjön?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Már visszajött... Én viszont a feltörekvő fiatal szakembereket támogatom: pl. Vitézy Dávid kiváló megoldás lenne.
2020. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem, akik kritizálják azok Tarlóst vagy egy másik kompetens főpolgármestert szeretnének.


Demszky ugyanúgy egy inkompetens vezető volt ahogy Karácsony is, bár Demszky nek legalább volt kiállása, Karácsonynak még az sincs, egy bábon rángatott jó fiús kinézetű nyámnyila alak..

2020. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Hát, szerintem Karácsonynál még Demszky is kompetensebb volt.


Tarlós meg ott cseszte el,hogy nem nagyon tudott ellenállni a kormány lobbijának.


Elve, Tarlós egy mérnök, ami racionalitást sejtet.Ezerszer inkább bíznék rá felelősséget, mint egy szociológusra, akinek még jogosítványa sincs 40+ évesen.

2020. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Speciel a jogsival nem kéne őt piszkálni. Amúgy viszont nem örülök neki én se, hogy ő lett a főpolgármester.
2020. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem feltétlen.Karácsony Gender elvtársnő alkalmatlan

Én Tarlóst szeretném vissza.

2020. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha Tarlós nem lett volna alkalmatlan, akkor még most is ő lenne a főpolgármester, nem?
2020. jún. 7. 18:22
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

"Speciel a jogsival nem kéne őt piszkálni. Amúgy viszont nem örülök neki én se, hogy ő lett a főpolgármester."


De, kellene piszkálni érte.

A jogsit egy gyerekkori feldolgozatlan trauma miatt nem rakta le, nem azért, mert nem képes rá.Részben ez az oka,hogy szereti az autósokat is szívatni.


Ne vetítse ki gyerekkori traumáit a politikára.


Kb, mint azok akik félnek a bohócokról, aztán, ha politikai hatalmat kapnak, betiltják a bohóc jelmezt.

2020. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

#6


Attól még mert Tarlós pár százalékkal alul maradt nem jelenti azt, hogy nem volt jobb vezetője Budapestnek mint most Karácsony.


Valljuk be Karácsonyra sokan csak azért szavaztak, hogy ne a Fidesz győzzön, odalehetett volna mást is állítani akkor is egy nagyobb réteg rászavazott volna mert "le a fidesszel"..


Nyilván voltak támogatói is meg most is vannak még, de amit ez a bő fél év alatt felmutatott az nem ad túl sok reményt arra, hogy jobbá tenné a várost az 5 éve alatt, sőt..

2020. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

"Ha Tarlós nem lett volna alkalmatlan, akkor még most is ő lenne a főpolgármester, nem?"

Igen egyszerű az észjárásod. Soroljam fel, hogy Tarlós hány fővárosi csomópontot újított fel (szinte az összeset). A budai fonódó villamoshálózat is telitalálat volt. Karácsony eddig mit csinált azon kívül, hogy megtizedelte a Pesti úti idősotthon lakóit?

2020. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es. Nem vagyok egy Karácsony fan, Puzsérra szavaztam annó, de szerintem neked van egyszerű észjárásod, ha beveszed azt a propaganda maszlagot, hogy Karácsony tehet a Pesti úti idősotthonok lakóinak haláláról.
2020. jún. 7. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!