Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a néger szó...

Szerintetek a néger szó használata Magyarországon rasszista dolognak számít?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 16:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
11%

Nem mindegy se a "bőrszíne", se más.

A külső jegyek domináns belső tulajdonságokat IS tükröznek.

Ha úgy tetszik a magyar anya kulturális igénytelenségét, a magyarsághoz -sőt még az europid fajtához is- NEM tartozás kifejezését. Tagadást, rombolást, a rend elleniséget.


Kekeckedhetsz oda-vissza, a lényeg, hogy magyar vagy nem magyar, de rombolás, szégyen a négereknek is, a fehéreknek is egy szőke gyapjas hajú gyerek egyenes orral és duzzadt ajakkal.


A néger szó -visszatérve a KÉRDÉSre- nem rasszista, de azok az emberek, akik nem a saját rasszukkal alapítanak családot, bizony hogy rasszisták. A saját rasszuk ELLEN. Valami bajuk van, saját magukkal.


Érdekes lenne kutatni, hogy az ilyen családokból hányan maradnak végülis a gyerek(ek) születése után is együtt. És hogy mi az oka, hogy a magyar fél miért pont arra az országra erőlteti a gyerekét, amelyik országba kevésbé illeszkedik a gyerek?

Nem kell válaszolni, költői kérdés volt.

2020. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
73%
Tehát szerinted erkölcsileg elítélendő, ha néger és fehér vállal közös gyereket? Nyugodtan kimondhatod, hogy rasszista vagy, nem várom el, sőt nem szeretem a maszatolását a dolgoknak.
2020. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
60%

Miért azt bélyegzed meg "rasszizmussal", aki nem megy szembe a teremtett renddel?

Szerintem az a rasszista, aki szerint a saját hovatartozásánál JOBB egy más rasszú párral létrehozni utódot. Aki nem talál -mert nem is keres- a saját rasszában párt.


Még mindig ott a statisztika, hogy az utód létrehozása után nem tartós az "összetartozás". "Vállalnak" közös gyereket, ám TARTÓS közös életet nem. A közösségre rátestálják a "vállalásukat", a közösség meg vállalhatja az egyéni helytelen döntésük felelősségét. Szép kis "vállalás", mások terhére.


Nem ítélek el senkit, főleg nem sérült/gyenge/károsodott hovatartozásÉRZÉS miatt.


Az ítéletet a kevert utódok sehova nem tartozása hozza meg. Már amelyik ilyen utódnak van bátorsága őszintének lenni, a mai liberális diktatúrában.


De Amerikában már a hippik utódainak felnőtté válása idejében,évtizedekkel ezelőtt jelentek meg könyvek a szülőket kegyetlenül kritizálva. Nálunk is nyilatkozott már egy félnéger férfi, hogy amikor HAZAment ELŐSZÖR az afrikai apja szülőföldjére, azonnal otthon érezte magát. (Hiába nőtt fel Mo-on.)

2020. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Milyen az a teremtett rend? Te akarod megmondani a "félvér" pároknak, hogy ne csináljanak együtt gyereket, nem pedig ők hirdetik, hogy ezt csak úgy lehet. Nem ők mondják, hogy jobb, hanem te mondod, hogy úgy rosszabb. Neked van "fajelméleted", amels szerint ne keveredjenek a rasszok.


Bocs, de ritka gusztustalannak tartom a PC-rasszizmust, amikor valaki rasszista el ekez vall, de kenegeti, maszatolja, de nyíltan nem meri felvállalni a rasszizmusát.


Egyébként szerinted miért érezné egy félig innen, félig onnan származó ember minden esetben épp a másik helyen otthon magát? Mert a te elveid szerint ottani szemszögből nézve meg ide kellene zavarni őket.

2020. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

35

ÉN nem akartam megmondani SEMMIT. TE magyarázol FÉLRE. Olvass figyelmesen.


Hogy miért mondja azt egy kevert rasszú ember, hogy másutt otthon érezte magát, azt tőle kell megkérdezni, nem én mondtam, ő mondta.

Hogy miért írták, nyilatkozták MÁR RÉGEN IS, a kevert rasszú emberek, hogy nem jó nekik a kevertség, azt is tőlük kérdezheted meg, NEM ÉN mondtam-írtam.


Én csak rendpárti vagyok. A teremtett rend az az, ami eleve adott volt a teremtett természet szerint. Hogy van külön -a kérdéshez visszatérve- néger ember, akitől ne vegyük el a négerségét más rasszok a négerségébe keveredésével.

Black is beautiful (as it is).

Ugyanez vonatkozik a többi rasszra is.


Helytelenül használod a "rasszizmus" fogalmát; nézz utána, mielőtt rágalmazol.

2020. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Esetleg egy angol fül számára. Az ötvenes/hatvanas évekig a negro ("nigró") elfogadott volt a köznyelvben, később jött az afro-american, majd a black. A néger szerintem semleges hangzású.
2023. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!