Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti konzultáción van...

A nemzeti konzultáción van értelme megadni az e-mail címemet? Mert a balliberálisok szerint el se olvassák.

Figyelt kérdés
Én megadtam, és ki is töltöttem, én "egyetértek a kérdôivvel"

2020. jún. 29. 08:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Ti megadjátok?


(Csak azoktól kérdezem akik megadják).

2020. jún. 29. 08:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az email címeket olvassák mármint a gép. Készül is belőle egy szép adatbázis. A válaszokat nem olvassák. Az eredmények már megvannak.
2020. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Az elérhetőségeidet természetesen beírják az adatbázisba, mint potenciális fidesz szavazó, hogy aztán a választásokkor úgy húzzák meg a választókerület határokat, hogy megint meglegyen a kétharmad kisebbségben.

A válaszokat nem kell elolvasniuk, mert irányított kérdésekre nyilvánvalóan >90%-os egyetértés lesz. De ez nem is baj, mivel nem ez a konzultáció célja.

2020. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem a "balliberálisok" hanem kb. mindenki szerint, akinek az IQ-ja meghaladja a 70-et.
2020. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

A te döntésed, én is meg fogom adni...más véleménye nem érdekel.

Egy dolog aggaszt, hogy nehogy ellopják balliberális aktivisták a kérdőívet, még mielőtt kézhez kapom, lsd Szolnokon...🤔🤔

2020. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 ha nem kapod meg Július X-ig akkor jelentsd, vagy kérdezd elötte meg a postát, hogy a címedre volt-e kézbesítve.
2020. jún. 29. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem szoktam, mert

1. minek, semmi közük hozzá

2. ne szeretnék reklámokat kapni.

2020. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Konkrétabb leszek, hátha tudsz összeadni, kivonni, osztani. Nézz utána, hány levelet küldtek ki. Tételezd fel, hogy a fele visszaküldi. Számold ki, az hány lap. Számold ki, hány embernek kell elolvasnia, beleértve az összesítést, egyeztetést, ha 100 nap alatt végezni akarnak vele. Aztán kérdezd meg, hol áll rendelkezésre ennyi hely, mikor lesz belőle eredmény és ki kíváncsi rá. Mire a végére jutsz, talán dereng valami.

Azt elismerem, hogy ez embert próbáló fárasztó munka lesz. Ezért nem végzed el, azért hiszel inkább a feladónak. Az sokkal könnyebb. Az elvégezhető. És akkor lesz sikerélmányed. Na de ha kiszámolnád, lesz-e?

2020. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!