Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van a gyűjtésnek?

Mi értelme van a gyűjtésnek?

Figyelt kérdés

Mi értelme van Hadházy és Szél Bernadett és a többi baloldali aktivistának a konzultációs ívek gyűjtésének? Hiszen bárki kitöltheti azokat a neten. Én is és a családom és az ismerőseim egy része is a neten töltöttük ki nem postai úton pedig mi is megkaptuk a konzultációs íveket.


Mi értelme van ennek a bohóckodásnak már megint a baloldalon?


Egyébként én személy szerint nem töltöttem volna ki de a baloldal ténykedése még ezzel a dologgal is már annyira szánalmas és idegesítő, hogy csak azért is kitöltöttem a kérdőívet!



2020. júl. 7. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Szimbolikus dolog a fő célja a szimpatizánsok mozgásban tartása.


Jól megmutattad nekik.

2020. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem mikor eldöntötték,hogy gyüjteni fogják,akkor még nem tudták,hogy lesz online verzió is,sőt biztos.Nem voltak elég következetesek.Mi is online töltjük ki.

Tehát így már semmi értelme a gyüjtésnek

2020. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Mi sem töltöttük ki eddig egyiket sem szinte,de most már csakazért is.
2020. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Azért gyűjtik szerintem, mert így nem tud hazudni a F. a számokról, hogy mennyien-de-mennyien kitöltötték azokat.
2020. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Miből gondolod, hogy csak a baloldaliak gyűjtik? Attól, hogy valaki ellenzéki, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy baloldali lenne.
2020. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

A cél az lenne, hogy sokat összegyűjtve ne hazudhassák be az x millió visszaküldőt, kitöltött számot.

Amíg annyit nyomtatnak és "küldenek vissza" a fidesz pártirodákban szorgoskodó aktivisták, amennyi megrendelés lead a főnök, addig ez az egész "nemzeti konzultáció" csak bohóckodás és kormány propaganda.

Ettől függetlenül nem fog összejönni az akciójuk, mert annyira nem érdekli az embereket, hogy össze tudjanak gyűjteni lényeges, milliós számú konzultációs ívet.

2020. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

#5 Ki van mér a ballibeken kívül? Van a Kétfarkúak pártja meg a Mi Hazánk, akik valamennyire is jelentősebbek, a többi vagy túl kicsi, helyi szervezet, vagy összeálltak és magukat is mint "Ellenzék" egységesen emlegetik.

Ez a két párt pedig nem gyűjti a konzultációs íveket.

Szóval kire gondolsz, ki lenne még az aki össze akarja gyűjteni ahelyett hogy hagyná hogy az emberek eldöntsék kitöltik és visszaküldik-e vagy sem?

2020. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

#6 Mivel a konzultációt minden szavazásra jogosulthoz eljuttatják és eddig is csak 1 millió körül küldtek vissza a legnagyobb számban, akárhány ezret is gyűjtenek össze az nem lesz bizonyíték semmire - hiszen másik 7 millió van kint.

Nekünk is megjöttek az ívek és mindannyian neten töltjük ki, a papír változatoz nem, hogy ne kelljen még a postaköltséget is fizetnie az államnak, mikor a neten is tudunk véleményt mondani. Idős szüleink viszont papír alapon küldik vissza, mert nem internet használók.

Totál felesleges és ostoba akció ez a gyűjtögetés, mert jogszabályt is sértenek vele. Csak annyit mutatnak meg, hogy a hergelés még annál is fontosabb számukra hogy gondolkodjanak és betartsák a törvényeket.

Különösen szánalmas mindez olyanoktól, akik még 20 év után is a Kubatov listával szoktak riogatni meg hergelni másokat, most meg begyűjtik - kilopják - másoktól a névvel, címmel ellátott borítékjaikat az ívekkel.

2020. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
33%

"Tehát így már semmi értelme a gyüjtésnek"


Ez így van. Egyik oldal részéről sincs az ég világon semmi értelme.

2020. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Csak a kérdőívet adják le a gyűjtőpontoknál, a borítékot nem.


Szerintem egyiknek sincs értelme; se a gyűjtésnek, se a kitöltésnek.

Azt hiszitek, érdekel valakit is ott fent a véleményetek? Azok (eredmények) már rég megvannak. :)

2020. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!