Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van a gyűjtésnek?

Mi értelme van a gyűjtésnek?

Figyelt kérdés

Mi értelme van Hadházy és Szél Bernadett és a többi baloldali aktivistának a konzultációs ívek gyűjtésének? Hiszen bárki kitöltheti azokat a neten. Én is és a családom és az ismerőseim egy része is a neten töltöttük ki nem postai úton pedig mi is megkaptuk a konzultációs íveket.


Mi értelme van ennek a bohóckodásnak már megint a baloldalon?


Egyébként én személy szerint nem töltöttem volna ki de a baloldal ténykedése még ezzel a dologgal is már annyira szánalmas és idegesítő, hogy csak azért is kitöltöttem a kérdőívet!



2020. júl. 7. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

#10 Mi lenne ha kipróbálnátok és mind elküldenétek a véleményeteket?

nem fogjátok, mert te magad is tudod hogy nem igaz amit írsz.

2020. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos a baloldal nagyon rossz úton jár. Szerintem nem a rögeszmés Orbánygyűlölet, a trollkodás, vagy a kormány sikertelenségében reménykedés fogja melléjük állítani a szavazókat.

Olyan szellemi, politikai teljesítmény kellene, ami miatt azt tudjuk mondani: "határozott, jó elképzelések, én emiatt rájuk szavazok."

Van ilyen? Szerintem nincs. Helyette dudálnak, gyűjtögetnek, nekirohannak az ajtónak, reklámozzák Németh Athinát.

2020. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

""A cél az lenne, hogy sokat összegyűjtve ne hazudhassák be az x millió visszaküldőt, kitöltött számot""


Ebben az esetben majd a baloldal hazudja azt, milyen sokat összegyűjtöttek - közben meg nem és egyébként is senki nem számolta meg, hogy a baloldal mennyit gyűjtött össze. Így a baloldal annyit hazudik amennyit csak akar az összegyűjtött ívek számát illetően.

2020. júl. 8. 09:45
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 "Így a baloldal annyit hazudik amennyit csak akar az összegyűjtött ívek számát illetően."

Igen.

De mi ebben az újdonság?

Eddig is hazudtak reggel, éjjel meg este, nem?

2020. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%

Mindenki hazudik ezeről a kérdőívekről, ezért felesleges az egész. Pénzkidobás. Fordíthatnák ezt az összeget a szociális szférában dolgozók jutalmára - amiből kimaradtak sajnos.


Szóval azt mondom, lenne jobb helye a pénznek máshol.

2020. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!