Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek, ha meguntam a...

Mit tegyek, ha meguntam a koronavírust?

Figyelt kérdés

Ha a járvány egy évtizedik fog tartani, és még rengeteg áldozata lesz, én úgy érzem már akkor is a média előre kifacsarta belőlem a klikkeket, a #maradj otthon insta 3,1415csák a legyél hős, ments életeket dumájukkal a korlátozások komolyan vevésének minden akaratát kiölték belőlem a likeokért. Már egyszerűen nem tud izgatni az egész. Felállok, nem maradok otthon, nem érdekel. Már kifacsarták belőlem 10 évre előre az összes figyelmet, amit ilyen célra tudok szentelni és még egy ilyen giga kampányt nem tudnék átvészelni.


Nehéz megfogalmazni, amire gondolok (aki megpróbálja megérteni, annak előre is köszönöm), de a lényeg, hogy én tudat alatt már olyan magasról xarok a vírusra, amilyen magasról csak lehet. És ahogy elnézem a telt utcákat, rendezvényeket, fürdőket stb..., ezzel nem én vagyok egyedül így. Szomszédos országokban újra fellángolt a járvány, itt is napok kérdése, hogy meredeken kezdjen emelkedni az esetszám. De már nem tud érdekelni engem az egész.



2020. júl. 14. 09:48
1 2
 1/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
67%

Mit tegyél?

Írj ki gyakorira egy kérdésnek álcázott panaszkodást.

Ja hogy ez már meg volt?

Akkor menj ki az utcára, tartsd a 1,5 méter távolságot, húzz maszkot (igaz sokat nem ér) és rendszeresen fertőtlenítsd a kezedet.

2020. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Tudom ajánlani más a bolygóra költözést, mert mást nem tehetsz.

Inkább áldd a szerencsénket, hogy a globalizáció csak most hozott el, ennyi év után egy ilyen világjárványt és az is igen lájtos volt, mert ugyanilyen járvány elterjedhetett volna úgy is, hogy nem csak az idősek és valamilyen háttér betegségben szenvedők szervezetét viseli meg ennyire, hanem mindenkit.

Ez nem egy rossz helyzet (már a járványok tekintetében) hanem egy figyelmeztetés, felkészülési lehetőség az országoknak, embereknek. Könnyen lehetséges hogy a következő egy olyan fertőzés elterjedése lesz, ami sokkal nagyobb halálozási rátával és súlyosabb megbetegedésekkel jár majd. Akkor majd azt fogjuk gondolni, hogy legalább volt lehetőség rájönni mit kell és mit nem jó tenni, mik a korlátaink stb. Az mindenesetre már kiderült, hogy nem szabad mindent Kínára bízni, hogy majd onnan behozzuk amikor kell, nem szabad minimális készletekkel rendelkezni, és nem jön be az a taktika amikor a nyájimmunitás kialakulására várnak.

2020. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Üdv a valóságban.
2020. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem már az is sokat segít, ha beiratkozol egy mostanság ingyenes szakmunkásképzésre. Lehet esti is. (köműves, működmös, inszeminátor, teljesen mindegy)


Tudod, a heti 1 humán óra rengeteget dobna a gondolkodásodon. Lehet, a végén még parasztból toleránsabb emberformájúvá is válhatnál.

2020. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

"Mit tegyek, ha meguntam a koronavírust?"


Kezd elölről!

2020. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Fertőződj meg valahogy, akkor újra érdekes lesz
2020. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek a hatossal, kapd el és fetrengj az ágyban a 40 fokos lázaddal.
2020. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Tedd amit én. Teljes hírzárlatot magaddal szemben. Ne olvass híreket, ne nézz híradót. Csak hagyd, hogy hadd hisztizzen a nátha miatt akit érdekel, de te maradj ki belőle. Foglalkozz a barátaiddal, családoddal, kirándulj, űzd a hobbijaidat, mint a "járvány" előtt. Ha elkapod, beteg leszel egy hétig, mint minden télen az influenza miatt, aztán annyi.
2020. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

8-as, látszik, hogy nem ismered a koronavírust: nem egy hétig leszel beteg, hanem több hétig és nem, nem náthás leszel, hanem nem kapsz levegőt normálisan.

És a nátha, ami valóban 1 hétig tart, nem egyenlő az influenzával.

Elképesztő, hogy milyen tájékozatlanok néhányan és ami a nagyobb baj, hogy még terjesztik is a téves információikat :-(

2020. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha meguntad, az jó. Akkor foglalkozhatnál az ismeretszerzéssel. Ennek több előnye is van. Megismernéd önmagad, a környezetedet, a világ működését, és magadtól is tudnád, mit lehet és kell tenni. Eszméletlenül hasznos lenne nekünk ism mi s foglalkozhatnánk értelmes dolgokkal ahelyett, hogy veled.
2020. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!