Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gulyás...

Mi a véleményetek Gulyás nyilatkozatáról, miszerint meccsek azért lehetnek, mert ott nem isznak az emberek, nagy koncertek viszont azért nem, mert ott isznak és utána randalíroznak?

Figyelt kérdés
Csak én érzem úgy, hogy nem egyszerűem hülyének, hanem fogyatékosnak nézi az átlagembert?

2020. júl. 16. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szokásos fidesz kommunikáció. Az ő szavazóik fogyatékosok is, úgyhogy simán megeszik az ilyen maszlagot. A normális ember meg ekkora baromsággal nem is tud vitatkozni, mert ő érezné kellemeltennek...
2020. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A stadionba elvileg be lehet vinni "üditôt" nem? Vagy már a büfében se árulnak se meccs elött se után? Há milyen meccs ez így üditô nélkül? 😀
2020. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 árokpart ***** válasza:
100%
Igen persze, hogyne a málnaszörp vagy a Fanta szokta adni az alapozót s meccseken lévő jó hangulatra és az utána lévő bulikra. Jót nevettem a kormányinfón ezen.
2020. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóllakott óvodás Gergőke életében még nem volt meccsen...
2020. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség amit mond a Geri. Nem a piától hülyülnek meg az emberek, erre pont a magyar politika a legjobb bizonyíték.
2020. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most mit vagytok úgy meglepődve? Múltkor azt is kimondta a száján, hogy ők nem politikai alapon osztogatják a megbízásokat és a pénzt (Karácsonyékkal szemben) :D
2020. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vakegerek,nézzétek már meg azokat a képeket amin csámcsogtok napok óta.

A stadion kétharmadában normálisan,távolságot tartva ülnek az emberek.

A médiátok meg folyamatosan azt a párszáz nemnormális balközepest mutogatja akik magukból kikelve szarnak az egészre.

Mintha a parlamentet látnám.

2020. júl. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: És az a párszáz nyilván nem terjesztheti a vírust.
2020. júl. 17. 04:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Terjesztheti.

Nem vagyok futball rajongó,nem hallottam azóta ilyen létszámú rendezvényről.Ha jól tudom ez az a meccs a lazítások után mikor a megbetegedések száma alapján bepróbálták a az életet elindítani Puskás arénában volt megrendezve 1-2 hónapja.

A visítozás tárgyát meg az képezi ahogy a napokban látom,hogy a zenészek meg a buli fanok már nem tudnak mit kezdeni magukkal ezért most ebbe kötöttek bele a balosokkal karöltve.

2020. júl. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!