Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kormány két hét múlva hozza...

A Kormány két hét múlva hozza meg a végleges döntést az 500 fő feletti rendezvényekről augusztus közepe után. Elképzelhető, hogy direkt kiügyeskedik, hogy addig megugorjon az esetek száma?

Figyelt kérdés
Ma ugyebár 22-vel nőtt a fertőzött szám. Ekkora már régen nem volt. Az több, mint furcsa lenne, ha épp most kezdene drasztikusan emelkedni a fenti bejelentés után. Abban sokan egyetértünk, hogy a jelenlegi számok nem indokolják, hogy augusztus 15. után is tiltsák a rendezvényeket. Pluszban még hozzájön az elmélet, hogy sokkal több a fertőzött Magyarországon, csak nem tesztelnek eleget. Na most, ezen elmélet alapján elképzelhető, hogy a következő két hétre direkt felmanipulálják a számokat, hogy a végén erre hivatkozva továbbra is érvényben tarthassák a korlátozást?

2020. júl. 18. 09:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%

"Múlt héten már csinálta a cirkuszt, akkor az alapon hogy a vírus nem veszélyes, kiírt pár kérdést és akinek a válasza nem tetszett szépen kiosztotta, az ő kérdéseit meg törölték ez meg is látszik a zöld pipákon. Már akkor is jött az "egy náthánál alig súlyosabb vírus" szöveggel."

Igen, ha jól tippelem, én is összefutottam már vele párszor. A végén mindig felsült a próbálkozása egy körkörös érvelésen (a vírus nem veszélyes egészséges emberekre, amit onnan tud hogy csak alapbetegséggel halnak bele, amit onnan tud hogy nem veszélyes egészséges emberekre...), de azért kitartóan próbélkozik, úgy tűnik.

2020. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

"És ez miért is érdekük? Kifejtenéd pontosan, hogy gazdaságilag miért előnyös ez nekik?"

Aki előre felkészül egy válságra, az nagy eséllyel jól jön ki belőle. Először is felhalmoznak annyi tőkét, hogy a válságot túléljék, és emellett még a bajba jutott cégeket is fel tudják vásárolni. Másodszor megfogyatkozik a konkurencia, tehát a válság után nagyobb piaci szegmensük lesz. Harmadszor a bajba jutott embereknek (sőt, országoknak) hitelt tudnak nyújtani, természetesen olyan feltételekkel, amik csak nekik, hitelezőknek előnyösek.


"Múlt héten már csinálta a cirkuszt, akkor az alapon hogy a vírus nem veszélyes, kiírt pár kérdést és akinek a válasza nem tetszett szépen kiosztotta, az ő kérdéseit meg törölték ez meg is látszik a zöld pipákon."

Az nem én voltam, de ahogy ebből is látszik, egyre többen vagyunk, akik képesek vagyunk gondolkodni, és nem hisszük el a sok hazugságot.


"A végén mindig felsült a próbálkozása egy körkörös érvelésen"

Nem unod még ugyanezt a hazugságot? Soha nem érveltem úgy, ahogy te leírod. Ellenben soha, egyetlen esetben sem bizonyították, hogy valaki önmagában a koronavírusba belehalt volna.

2020. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
89%

"Ellenben soha, egyetlen esetben sem bizonyították, hogy valaki önmagában a koronavírusba belehalt volna."

Kivéve persze mindazon eseteket amikor egészséges embereket vitt el a járvány.

2020. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

"Kivéve persze mindazon eseteket amikor egészséges embereket vitt el a járvány."

Erre sincs semmilyen bizonyíték. Annyit tudunk, hogy volt egy-két olyan ember, aki ismert alapbetegségek nélkül, koronavírussal a szervezetében meghalt. Hogy nekik volt-e valamilyen ismeretlen alapbetegségük, rosszul kezelték-e őket, vagy akár szenvedtek-e balesetet, azt nem tudjuk.

2020. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

"Erre sincs semmilyen bizonyíték"

Legközelebb tájékozódj, mielőtt ekkora ordas hazugsággal égeted be magad!

[link]

2020. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

"Legközelebb tájékozódj, mielőtt ekkora ordas hazugsággal égeted be magad!"

Aki itt hazudozik, az te vagy, trollocska. Egy-két viszonylag komolyabban vehető cikket megnéztem a keresésedből, de egyik sem cáfolja azt, amit a 24-es hozzászólásomban írtam. Persze lehet, hogy azt csak figyelmen kívül hagytad, nektek fizetett trolloknak szokásotok az ilyesmi.

2020. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

" Egy-két viszonylag komolyabban vehető cikket megnéztem a keresésedből, de egyik sem cáfolja azt, amit a 24-es hozzászólásomban írtam."

Eleve semmi még csak nem is utal arra, amit ott írtál.

2020. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Persze kivéve a körkörös érvelésedet. Senki nem hal bele közvetlenül a koronavírusba, mert az nem veszélyes egészséges emberekre, mert senki nem közvetlenül a koronavírus áldozata, mert az nem veszélyes arra aki egészséges, mert...
2020. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

"Eleve semmi még csak nem is utal arra, amit ott írtál."

Ja, és amit a média nem ír meg, az nincs is :D Ezek szerint én pl. soha életemben nem szartam, mert soha sehol nem írták meg.

2020. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
De persze tudom, hogy akármit is írok, te vagy figyelmen kívül hagyod, vagy tovább hajtod a körkörös érveléses hazugságodat. Így működtök ti trollok.
2020. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!